Quote (Rezs @ 25 Jun 2011 17:35)
amíg ilyen szarházi kis nyomorékok ólálkodnak itt, akiket nem lehet elküldeni a faszba ha úgy van (és általában úgy van)
addig ez a warn csak felfelé fog menni :/
Mizumizumizu.
Quote (zsansaccount @ 25 Jun 2011 17:28)
nem látom a banned tagot
egyetértek
nem értem miért kell provokálnod, pl ezért nem szeretnek itt
+ rezs küzdje le magát 0ra
Senki nem provokálja, ő veszi fel az én hülyeségemet, ami alapjáraton nem rá irányul...
inb4 rezs: megint jópofizol