d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380738083809381038115001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 25 2011 11:18am
Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 18:17)
Mondat első betűje nagy betű. Mondat végi írásjel pont.



grammarnazi'd







Kérdés:

Hogy tudod/fogod azokat a helyzeteket kezelni, amikor olyan valakinek kell/ene warnt adni, aki barát és aki nem?



Titkos internetes klub >>> barétok
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2011 11:20am
Quote (Smat @ Jun 25 2011 05:17pm)
Neked senki nem osztott lapott izomjancsi. :(


és neked ki osztott lapot, hülyegyerek?
ez itt egy fórum, akkor ír mindenki amikor szeretne, bár tudom ezt nehéz lenne felfogni a korlátolt agyadnak
maradjunk csak annyiban hogy: "bocsi überpro, nekem senki sem osztott lapot :("
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 25 2011 11:20am
Quote (Rezs @ 25 Jun 2011 17:20)
és neked ki osztott lapot, hülyegyerek?
ez itt egy fórum, akkor ír mindenki amikor szeretne, bár tudom ezt nehéz lenne felfogni a korlátolt agyadnak
maradjunk csak annyiban hogy: "bocsi überpro, nekem senki sem osztott lapot :("


Vigyázz magadra Rezs, senki nem szeretné hogy 80%-on legyél. :(
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2011 11:23am
Quote (Smat @ Jun 25 2011 05:20pm)
Vigyázz magadra Rezs, senki nem szeretné hogy 80%-on legyél. :(


el sem tudod képzelni mennyire érdekel a warn
olyannyira nevetséges lett az egész...óvoda szint az egész, ilyen elkorcsosult taigetosz pozitív embereknek való, mint te
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 25 2011 11:24am
Quote (Rezs @ 25 Jun 2011 17:23)
el sem tudod képzelni mennyire érdekel a warn
olyannyira nevetséges lett az egész...óvoda szint az egész, ilyen elkorcsosult taigetosz pozitív embereknek való, mint te


Jajjte. :')
Ha te annyira nagyon felsőbbrendű lennél nem vennéd fel amit írok neked. :(
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 25 2011 11:25am
Quote (Smat @ Jun 25 2011 06:20pm)
Vigyázz magadra Rezs, senki nem szeretné hogy 80%-on legyél. :(


és tényleg senki nem szeretné, viszont azt a forum nagy része igen, hogy te log outolj mondjuk úgy örökre
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2011 11:27am
Quote (Smat @ Jun 25 2011 05:24pm)
Jajjte. :')
Ha te annyira nagyon felsőbbrendű lennél nem vennéd fel amit írok neked. :(


egy szóval sem mondtam hogy felsőbbrendű vagyok, csak te vagy egy retardált. :D

na gyere kedves krisztián, meg lajó, osszátok ki azt a warnt meg suspendet már rég nem kaptam!
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 25 2011 11:28am
Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 18:57)
Lecc dö flém bigin.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55883847&f=129&p=373288701
Zöldpéter (ő már banned, nincs közöttünk, úgyhogy nyugodtan lehet szidni) egy kibaszott idióta. Kemény csávónak képzeli magát, mióta gyúrik. (5x kellett átírnom, hogy ne legyen benne helyesírási hiba...)

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55881800&f=129&p=373284272
Bántasz. :(




Alkoholos befolyásoltág alatt állok, nem vállalok felelősséget a kijelentéseimért.


nem látom a banned tagot

Quote (H4xooR @ 25 Jun 2011 19:04)
http://www.coolopticalillusions.com/crazy/images/drunk.jpg


kurva idegesítő ez a kép


egyetértek

Quote (Smat @ 25 Jun 2011 19:20)
Vigyázz magadra Rezs, senki nem szeretné hogy 80%-on legyél. :(


nem értem miért kell provokálnod, pl ezért nem szeretnek itt

+ rezs küzdje le magát 0ra

This post was edited by zsansaccount on Jun 25 2011 11:32am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2011 11:35am
Quote (zsansaccount @ Jun 25 2011 05:28pm)
nem látom a banned tagot



egyetértek



nem értem miért kell provokálnod, pl ezért nem szeretnek itt

+ rezs küzdje le magát 0ra


amíg ilyen szarházi kis nyomorékok ólálkodnak itt, akiket nem lehet elküldeni a faszba ha úgy van (és általában úgy van)
addig ez a warn csak felfelé fog menni :/
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 25 2011 11:37am
Quote (Rezs @ 25 Jun 2011 17:35)
amíg ilyen szarházi kis nyomorékok ólálkodnak itt, akiket nem lehet elküldeni a faszba ha úgy van (és általában úgy van)
addig ez a warn csak felfelé fog menni :/


Mizumizumizu.

Quote (zsansaccount @ 25 Jun 2011 17:28)
nem látom a banned tagot



egyetértek



nem értem miért kell provokálnod, pl ezért nem szeretnek itt

+ rezs küzdje le magát 0ra


Senki nem provokálja, ő veszi fel az én hülyeségemet, ami alapjáraton nem rá irányul...

inb4 rezs: megint jópofizol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380738083809381038115001Next
Closed New Topic New Poll