Quote (HunIndex @ Jun 25 2011 05:59pm)
postolom már hogy én is leérettrégiztem. Ma délelőtt kellett ,,szopnom''. De legalább vége. Ok cső.
E: ha beszámít a sport akkor 416 pont
gézé
Quote (Smat @ Jun 25 2011 06:00pm)
Na, akkor izibe donold el az fgdet, majd én vigyázok rá
!
ez még viccnek is szar volt szvsz
This post was edited by Fej on Jun 25 2011 11:06am