d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380638073808380938105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jun 25 2011 10:59am
postolom már hogy én is leérettrégiztem. Ma délelőtt kellett ,,szopnom''. De legalább vége. Ok cső.

E: ha beszámít a sport akkor 416 pont

This post was edited by HunIndex on Jun 25 2011 11:00am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 25 2011 11:00am
Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 16:57)
Lecc dö flém bigin.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55883847&f=129&p=373288701
Zöldpéter (ő már banned, nincs közöttünk, úgyhogy nyugodtan lehet szidni) egy kibaszott idióta. Kemény csávónak képzeli magát, mióta gyúrik. (5x kellett átírnom, hogy ne legyen benne helyesírási hiba...)

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55881800&f=129&p=373284272
Bántasz. :(




Alkoholos befolyásoltág alatt állok, nem vállalok felelősséget a kijelentéseimért.


Na, akkor izibe donold el az fgdet, majd én vigyázok rá


!
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 25 2011 11:04am



kurva idegesítő ez a kép
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 25 2011 11:05am
Quote (Smat @ 25 Jun 2011 19:00)
Na, akkor izibe donold el az fgdet, majd én vigyázok rá


!


Legszívesebben téged is tarkón lőnélek Zöldnappal egyetemben.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 25 2011 11:05am
Quote (HunIndex @ Jun 25 2011 05:59pm)
postolom már hogy én is leérettrégiztem. Ma délelőtt kellett ,,szopnom''. De legalább vége. Ok cső.

E: ha beszámít a sport akkor 416 pont


gézé

Quote (Smat @ Jun 25 2011 06:00pm)
Na, akkor izibe donold el az fgdet, majd én vigyázok rá


!


ez még viccnek is szar volt szvsz

This post was edited by Fej on Jun 25 2011 11:06am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2011 11:06am
Quote (Genthor @ Jun 25 2011 05:05pm)
Legszívesebben téged is tarkón lőnélek Zöldnappal egyetemben.


ez a beszéd lackó
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 25 2011 11:10am
Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 19:05)
Legszívesebben téged is tarkón lőnélek Zöldnappal egyetemben.


Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 18:57)
Alkoholos befolyásoltág alatt állok, nem vállalok felelősséget a kijelentéseimért.


mielőtt folytatod, szólok hogy de
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 25 2011 11:10am
Quote (Rezs @ 25 Jun 2011 19:06)
ez a beszéd lackó

Egyedül megboldogult nagyapám hívott Lackónak.


:hello: nagyfater!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 25 2011 11:17am
Quote (Rezs @ 25 Jun 2011 17:06)
ez a beszéd lackó


Neked senki nem osztott lapott izomjancsi. :(
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 25 2011 11:17am
Quote (Klontar @ 25 Jun 2011 19:10)
mielőtt folytatod, szólok hogy de

Mondat első betűje nagy betű. Mondat végi írásjel pont.



grammarnazi'd







Kérdés:

Hogy tudod/fogod azokat a helyzeteket kezelni, amikor olyan valakinek kell/ene warnt adni, aki barát és aki nem?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380638073808380938105001Next
Closed New Topic New Poll