Egy idösebb bacsi hazanak az also emeletet berlem, es at lehet jarni egy ajton az ö reszereröl az enyemre.
Amikor beköltöztem feltünt, hogy rendszeresen bejött a lakasomba figyelmeztetes nelkül (beengedett szerelöket etc akiket ö hivott).
Ezutan elkertem a potkulcsat, es azt hittem minden rendben, mivel ezt a kulcsot nem lehet elvileg lemasolni se. Ma meg hallom, hogy kinyilik probalja kinyitni a belsö ajto zarjat, ahelyett hogy csengetne.
Ezzel tudok valamit kezdeni, azon kivül hogy elköltözök?