d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380538063807380838095001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 25 2011 07:28am
Quote (Nerz8 @ Jun 25 2011 03:27pm)
jóreggelt.


szétshufflezted magad?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 25 2011 07:30am
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2011 14:28)
szétshufflezted magad?


elég jó kis parti volt, ja.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 25 2011 08:57am
SOJ YOU GIEB???
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jun 25 2011 09:05am
az érettségin a szóbelikre minden tantárgyból 50 pont adható?
Engem konkrétan az angol a magyar meg a töri érdekel. (úgy tudom hogy fizikából 50 pont a max.)
hol tudom ezt megnézni?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 25 2011 10:16am
hát nem volt hosszu élete a topikomnak :(
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Jun 25 2011 10:17am
Quote (kusziyoker @ Jun 25 2011 04:16pm)
hát nem volt hosszu élete a topikomnak :(


majd legközelebb :)
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 25 2011 10:27am
Quote (baxy016 @ 25 Jun 2011 17:17)
majd legközelebb :)




:D
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 25 2011 10:57am
Lecc dö flém bigin.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55883847&f=129&p=373288701
Zöldpéter (ő már banned, nincs közöttünk, úgyhogy nyugodtan lehet szidni) egy kibaszott idióta. Kemény csávónak képzeli magát, mióta gyúrik. (5x kellett átírnom, hogy ne legyen benne helyesírási hiba...)

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55881800&f=129&p=373284272
Bántasz. :(




Alkoholos befolyásoltág alatt állok, nem vállalok felelősséget a kijelentéseimért.


Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 25 2011 10:59am
Quote (Genthor @ Jun 25 2011 05:57pm)
Lecc dö flém bigin.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55883847&f=129&p=373288701
Zöldpéter (ő már banned, nincs közöttünk, úgyhogy nyugodtan lehet szidni) egy kibaszott idióta. Kemény csávónak képzeli magát, mióta gyúrik. (5x kellett átírnom, hogy ne legyen benne helyesírási hiba...)

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55881800&f=129&p=373284272
Bántasz. :(




Alkoholos befolyásoltág alatt állok, nem vállalok felelősséget a kijelentéseimért.


gyúrikol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380538063807380838095001Next
Closed New Topic New Poll