d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380438053806380738085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 25 2011 02:27am
Quote (szabika @ 25 Jun 2011 10:21)
not rly
lásd pixmania...bármi jogorvoslati kínod van, a francia jogszabályok érvényesek rájuk és nem a magyar


ezzel hülyítik az embereket, hogy meglophassanak, pedig ez nem igaz.

Ha ő itt kínálja a portékáját, akkor neki a magyar jogszabályoknak meg kell felelnie.


azért nem elérhető például a blizzard barátmeghívós programja magyar lakcímmel, mert az itteni törvények tiltják. Ha te egy külföldi cég, külföldön hirdetett honlapjára mész fel és onnan rendelsz, akkor persze, nem illet meg. De a pixmania pont, hogy hirdet magyarországon jelen van, és ezért neki igenis be kell tartania. Csak a sok hülye ha azt mondják neki, hogy nem, akkor elhiszi és annyiban hagyja.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 25 2011 03:44am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 25 2011 09:27am)
ezzel hülyítik az embereket, hogy meglophassanak, pedig ez nem igaz.

Ha ő itt kínálja a portékáját, akkor neki a magyar jogszabályoknak meg kell felelnie.


azért nem elérhető például a blizzard barátmeghívós programja magyar lakcímmel, mert az itteni törvények tiltják. Ha te egy külföldi cég, külföldön hirdetett honlapjára mész fel és onnan rendelsz, akkor persze, nem illet meg. De a pixmania pont, hogy hirdet magyarországon jelen van, és ezért neki igenis be kell tartania. Csak a sok hülye ha azt mondják neki, hogy nem, akkor elhiszi és annyiban hagyja.


Nemzetközi jog miatt szerintem továbbrá is a székhelyi jogszabályok mögé bújhatnak...

either way:
25-06-2011 02:54:05 BE Parcel is routed
25-06-2011 02:52:51 BE Parcel is handled

már belgiumban van a gtx 570em <333
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Jun 25 2011 04:42am
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉS 200POST! :D
mentem megünnepelni cső all
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 25 2011 05:42am
Quote (egomanus @ Jun 25 2011 12:42pm)
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉS 200POST! :D
mentem megünnepelni cső all


kevés :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 25 2011 05:45am
Quote (egomanus @ 25 Jun 2011 11:42)
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉS 200POST! :D
mentem megünnepelni cső all


kevés
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jun 25 2011 05:45am
csúnya lesz a mai este
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 25 2011 06:58am
rajottem hogy kell nezni xxx-t gepen. balut raktam mert warnos lett volna :D

Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 25 2011 07:01am
Quote (ecneB @ Jun 25 2011 01:58pm)
rajottem hogy kell nezni xxx-t gepen. balut raktam mert warnos lett volna :D

http://img.imgland.net/KE6ozbEKZ2.png


mi volt ebben nehéz?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 25 2011 07:04am
Quote (A122 @ 25 Jun 2011 15:01)
mi volt ebben nehéz?


nem merult fel bennem ezidaig, hogy egyidoben negy poreszt vizualjak meg.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 25 2011 07:27am
jóreggelt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380438053806380738085001Next
Closed New Topic New Poll