Quote (CyberPunk666 @ Jun 25 2011 09:27am)
ezzel hülyítik az embereket, hogy meglophassanak, pedig ez nem igaz.
Ha ő itt kínálja a portékáját, akkor neki a magyar jogszabályoknak meg kell felelnie.
azért nem elérhető például a blizzard barátmeghívós programja magyar lakcímmel, mert az itteni törvények tiltják. Ha te egy külföldi cég, külföldön hirdetett honlapjára mész fel és onnan rendelsz, akkor persze, nem illet meg. De a pixmania pont, hogy hirdet magyarországon jelen van, és ezért neki igenis be kell tartania. Csak a sok hülye ha azt mondják neki, hogy nem, akkor elhiszi és annyiban hagyja.
Nemzetközi jog miatt szerintem továbbrá is a székhelyi jogszabályok mögé bújhatnak...
either way:
25-06-2011 02:54:05 BE Parcel is routed
25-06-2011 02:52:51 BE Parcel is handled
már belgiumban van a gtx 570em <333