d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380338043805380638075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 24 2011 05:27pm
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2011 00:57)
netes rendelésnél 1 hétig vissza is küldheted a cuccot,hogy mégse kell,és vissza kell fizetniük az árát


oh az király! bár nem nagyon rendelek olyat, ami nem kell :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 24 2011 05:35pm
Quote (zsansaccount @ Jun 25 2011 01:27am)
oh az király! bár nem nagyon rendelek olyat, ami nem kell :D


én egyszer rendeltem magamnak 1 iszlám feleséget,de 3 nap múlva meggondoltam magam,úgyhogy sztornóztam a dolgot,szerencsétlent Rómában visszadobozolták,azt küldték Iránba
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 24 2011 05:52pm
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2011 01:35)
én egyszer rendeltem magamnak 1 iszlám feleséget,de 3 nap múlva meggondoltam magam,úgyhogy sztornóztam a dolgot,szerencsétlent Rómában visszadobozolták,azt küldték Iránba


mekkora szemét vagy :c
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 24 2011 05:53pm
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 25 2011 01:04am
Led by: Junior Moderator

kaptunk ilyet :c
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 25 2011 01:09am
Quote (Saenchai @ Jun 24 2011 11:57pm)
netes rendelésnél 1 hétig vissza is küldheted a cuccot,hogy mégse kell,és vissza kell fizetniük az árát


Azert egy kulfi ceggel megneznem ezt... L se fognak szarni a posta ktg vissza meg te allod
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 25 2011 01:12am
Quote (szabika @ 25 Jun 2011 09:09)
Azert egy kulfi ceggel megneznem ezt... L se fognak szarni a posta ktg vissza meg te allod


ha itthonra akarnak szállítani akkor meg kell felelniük az itthoni szabályoknak, ráadásul ez az egész euban létező szabály.

ha pedig valaki az eun kívülről rendel olyat ami nem 100%, az meg csak simán hülye.
Member
Posts: 3,951
Joined: Dec 4 2006
Gold: 847.50
Jun 25 2011 01:47am
mi a büdös kurva anyám picsájának kell felébrezsteni hajnali 9kor...
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 25 2011 02:21am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 25 2011 08:12am)
ha itthonra akarnak szállítani akkor meg kell felelniük az itthoni szabályoknak, ráadásul ez az egész euban létező szabály.

ha pedig valaki az eun kívülről rendel olyat ami nem 100%, az meg csak simán hülye.


not rly
lásd pixmania...bármi jogorvoslati kínod van, a francia jogszabályok érvényesek rájuk és nem a magyar
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380338043805380638075001Next
Closed New Topic New Poll