d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380238033804380538064765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 10 2019 07:46pm
Quote (Senee @ 10 Dec 2019 19:08)
fiatal, orosz, "minek kell nekem itt lennem" camgirl
:dd

https://i.imgur.com/f4kVHwF.png

megpróbálod jobb kedvre deríteni, erre beírja, hogy "lol)" a legkisebb mosoly nélkül

hi
hru
wanna go prvt?)

még azok az orosz csajok is akik levannak vetkőzve, megpróbálnak szexik lenni is általában olyan hűvösek mint a jég
thats clearly not how you lure people into private


Az orosz csajok akikkel itt talalkoztam ilyen full pszichopataban toljak es mintha nem lenne lelkuk kb. De viszont a nagyresze 8/10 vagy 9/10.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 11 2019 12:35am
Quote (Smat @ Dec 11 2019 02:46am)
Az orosz csajok akikkel itt talalkoztam ilyen full pszichopataban toljak es mintha nem lenne lelkuk kb. De viszont a nagyresze 8/10 vagy 9/10.


a putyini machoizmus beléjük nevelte, hogy tárgyak amiknek áruk van
no money, no honey (de még csak egy szimpla mosoly se)

This post was edited by Senee on Dec 11 2019 12:38am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 11 2019 12:46am
Quote (Smat @ Dec 11 2019 02:46am)
Az orosz csajok akikkel itt talalkoztam ilyen full pszichopataban toljak es mintha nem lenne lelkuk kb. De viszont a nagyresze 8/10 vagy 9/10.


Szerintem van lelkük csak full agymosottak. Akarhanyszor beszelek ismeretlen oroszokkal legkesöbb 15 perc utan szobakerül Putin, hogy ö mennyivel tökösebb vezetö mint a mi europai elnökeink akik <insert aktualis amerikai elnök neve> golyoit nyaljak.

Majdnem minden csaj lehetne smat fele 9/10, csak nyugaton nincsenek rakenyszerülve, ezert kb leszarjak.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Dec 11 2019 01:46am
Quote (Karan2_Returned @ 11 Dec 2019 07:46)
Szerintem van lelkük csak full agymosottak. Akarhanyszor beszelek ismeretlen oroszokkal legkesöbb 15 perc utan szobakerül Putin, hogy ö mennyivel tökösebb vezetö mint a mi europai elnökeink akik <insert aktualis amerikai elnök neve> golyoit nyaljak.

Majdnem minden csaj lehetne smat fele 9/10, csak nyugaton nincsenek rakenyszerülve, ezert kb leszarjak.


akkor voltam Oroszorszagban egy honapot amikor az ukran valsag nagyban folyamatban volt, kb a kozepen lottek le azt a holland gepet

Putin meg tarsai kifejezetten nem kerultek szoba, de a vonaton (transzszib) egesz gyakran jottek oda hozzank random emberek, es magyaraztak hogy ezt az egeszet ok mennyire nem akarjak, mennyi ukran baratuk van es hogyan sajnaljak az egeszet. egy reszeg bacsi este az etkezo kocsiban kb a vallamon fakadt sirva (volt hogy 40 orat ultunk a vonaton egyben).

ketszer kanapeszorfoztem es mindketszer olyan fiatal parnal akik masrol se beszeltek csak hogy mennyire utalnak oroszorszagban elni


a csajok amugy tenyleg szepek, foleg keletre ahol mar sok a keveredes (Irkutszk - Ulan-Ude kornyeken pl), eloben egyaltalan nem lelketlenek
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 11 2019 01:50am
Quote (SteelMeetsSteel @ 11 Dec 2019 10:46)
akkor voltam Oroszorszagban egy honapot amikor az ukran valsag nagyban folyamatban volt, kb a kozepen lottek le azt a holland gepet

Putin meg tarsai kifejezetten nem kerultek szoba, de a vonaton (transzszib) egesz gyakran jottek oda hozzank random emberek, es magyaraztak hogy ezt az egeszet ok mennyire nem akarjak, mennyi ukran baratuk van es hogyan sajnaljak az egeszet. egy reszeg bacsi este az etkezo kocsiban kb a vallamon fakadt sirva (volt hogy 40 orat ultunk a vonaton egyben).

ketszer kanapeszorfoztem es mindketszer olyan fiatal parnal akik masrol se beszeltek csak hogy mennyire utalnak oroszorszagban elni


a csajok amugy tenyleg szepek, foleg keletre ahol mar sok a keveredes (Irkutszk - Ulan-Ude kornyeken pl), eloben egyaltalan nem lelketlenek


elég nagy életművész vagy
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 11 2019 02:28am
Quote (SteelMeetsSteel @ Dec 11 2019 08:46am)
akkor voltam Oroszorszagban egy honapot amikor az ukran valsag nagyban folyamatban volt, kb a kozepen lottek le azt a holland gepet

Putin meg tarsai kifejezetten nem kerultek szoba, de a vonaton (transzszib) egesz gyakran jottek oda hozzank random emberek, es magyaraztak hogy ezt az egeszet ok mennyire nem akarjak, mennyi ukran baratuk van es hogyan sajnaljak az egeszet. egy reszeg bacsi este az etkezo kocsiban kb a vallamon fakadt sirva (volt hogy 40 orat ultunk a vonaton egyben).

ketszer kanapeszorfoztem es mindketszer olyan fiatal parnal akik masrol se beszeltek csak hogy mennyire utalnak oroszorszagban elni


a csajok amugy tenyleg szepek, foleg keletre ahol mar sok a keveredes (Irkutszk - Ulan-Ude kornyeken pl), eloben egyaltalan nem lelketlenek


Oszt' jegyed volt-e?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 11 2019 02:29am
Quote (-joey- @ 11 Dec 2019 09:28)
Oszt' jegyed volt-e?


biztosan volt, mert orosz joey 10ev gulagra itel ha nincs jegyed
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 11 2019 03:29am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 11 Dec 2019 11:29)
biztosan volt, mert orosz joey 10ev gulagra itel ha nincs jegyed


orosz joey vajon melyik online fórumon shitpostol 24/7
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 11 2019 03:30am
Quote (MarcusD @ 11 Dec 2019 10:29)
orosz joey vajon melyik online fórumon shitpostol 24/7


orosz jsp ofc
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Dec 11 2019 05:24am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 11 Dec 2019 09:29)
biztosan volt, mert orosz joey 10ev gulagra itel ha nincs jegyed


orosz Joeyval valoszinuleg sokkal okosabban meglehet egyezni, peldaul egy uveg Baikal vagy Beluga segitsegevel

de lehet a kevertet is beveszik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380238033804380538064765Next
Add Reply New Topic New Poll