d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1380238033804380538065001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 24 2011 03:29pm
Quote (cowding @ 24 Jun 2011 23:26)
Üzenőfalamon:
http://i52.tinypic.com/1jsvtk.jpg
Gondolkodom, hogy letöröljem a csajt, mert akkora gyökér, vagy hagyjam, mert ha 1x kellene egy menetet nem lehet nehéz összehozni vele..


:)) ????????????????????????????????????
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 24 2011 03:30pm
Quote (Saenchai @ 24 Jun 2011 23:28)
XD
XD


xDDDDDDDDDD
Member
Posts: 3,951
Joined: Dec 4 2006
Gold: 847.50
Jun 24 2011 03:40pm
rámwhsipelt a gyerek h van e nl karim. mondom van. írta h menjek gameba, gondoltam miért ne, viccnek csak jó lesz
erre ez lett belőle, miután bementem a két 99-es karimmal



istenem, milyen csodálatos emberek vannak:)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 24 2011 03:41pm
Kiszállítás


Az alábbi termékek eladója és kiszállítója: Pixmania


Pixmania kereskedõ-partnerünk rendelésének kezelését átvette
Csomagját nyomon követheti a következ? számra lépve:
Számlaszám Kiszállítás Termék terméket szeretne visszaküldeni vásárlás utáni szervizünkbe
Szállító : Bpost
Küldés dátuma : 2011-06-24 19:17:28
Csomag szám :

ez azt jelenti, hogy kint van a raktárból a szállítóücégnél és nincs visszaút ugye?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 24 2011 04:01pm
Quote (Jagermaisster @ Jun 24 2011 09:40pm)
rámwhsipelt a gyerek h van e nl karim. mondom van. írta h menjek gameba, gondoltam miért ne, viccnek csak jó lesz
erre ez lett belőle, miután bementem a két 99-es karimmal
http://i52.tinypic.com/35m4q69.jpg
http://i56.tinypic.com/2eduz4y.jpg

istenem, milyen csodálatos emberek vannak:)


twöj przyjaciel, tnt-elite do[][]cza do Diablo II Lord of Destruction rozgrywki nazywanej Dinobaal-36.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 24 2011 04:11pm
Quote (szabika @ Jun 24 2011 11:41pm)
Kiszállítás


Az alábbi termékek eladója és kiszállítója: Pixmania


Pixmania kereskedõ-partnerünk rendelésének kezelését átvette
Csomagját nyomon követheti a következ? számra lépve:
Számlaszám  Kiszállítás  Termék  terméket szeretne visszaküldeni vásárlás utáni szervizünkbe
Szállító : Bpost
Küldés dátuma : 2011-06-24 19:17:28
Csomag szám :

ez azt jelenti, hogy kint van a raktárból a szállítóücégnél és nincs visszaút ugye?




mindig van visszaút,nem kötelező átvenned a csomagot,haverom úgy rendelt egy csomó cuccot a gépébe,hogy megrendelte 2-3 helyről,amelyik először megérkezett,azt átvette,a többi futárnak meg mondta,hogy köszi,de már nn
mondjuk elég paraszt módszer,de jogában állt megtenni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 24 2011 04:13pm
Quote (Saenchai @ Jun 24 2011 11:11pm)
mindig van visszaút,nem kötelező átvenned a csomagot,haverom úgy rendelt egy csomó cuccot a gépébe,hogy megrendelte 2-3 helyről,amelyik először megérkezett,azt átvette,a többi futárnak meg mondta,hogy köszi,de már nn
mondjuk elég paraszt módszer,de jogában állt megtenni


nekem ASAP a lényeg nem ez pont
tegnap délután adtam le, ma már elvileg a logisztikai centerben van..not bad
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 24 2011 04:30pm
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2011 00:11)
mindig van visszaút,nem kötelező átvenned a csomagot,haverom úgy rendelt egy csomó cuccot a gépébe,hogy megrendelte 2-3 helyről,amelyik először megérkezett,azt átvette,a többi futárnak meg mondta,hogy köszi,de már nn
mondjuk elég paraszt módszer,de jogában állt megtenni


én úgy tudtam, hha már megrendeled, akkor ki kell fizetned, mert benne van abban a szarban, amit egy pipával elfogadsz (és csak úgy enged tovább).
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 24 2011 04:57pm
Quote (zsansaccount @ Jun 25 2011 12:30am)
én úgy tudtam, hha már megrendeled, akkor ki kell fizetned, mert benne van abban a szarban, amit egy pipával elfogadsz (és csak úgy enged tovább).


netes rendelésnél 1 hétig vissza is küldheted a cuccot,hogy mégse kell,és vissza kell fizetniük az árát
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 24 2011 05:13pm
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2011 00:57)
netes rendelésnél 1 hétig vissza is küldheted a cuccot,hogy mégse kell,és vissza kell fizetniük az árát


http://www.nfh.hu/hasznos/internetes/elallasijog.html
Go Back To Magyar Topic List
Prev1380238033804380538065001Next
Closed New Topic New Poll