☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3801
3802
3803
3804
3805
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 574994
Replies: 50000
Track Topic
A122
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold
:
Locked
#38021
Jun 24 2011 12:41pm
Quote (ecneB @ Jun 24 2011 07:38pm)
sup'?
meg van halva a sub
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#38022
Jun 24 2011 12:42pm
Quote (A122 @ 24 Jun 2011 20:41)
meg van halva a sub
péntek este van
A122
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold
:
Locked
#38023
Jun 24 2011 01:07pm
párhuzam az éden hotel és a magyar gdp alakulása között
http://www.komment.hu/tartalom/20110624-velemeny-az-eden-hotel-jatekosainak-viselkedese-es-a-gdp-osszefuggesei.html?cmnt_page=1
ez ám az összevetés
honnan van a szerzőnek diplomája és hogy a faszba talált munkát vele
Furies
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold
:
10.00
#38024
Jun 24 2011 01:08pm
soon 14k!
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#38025
Jun 24 2011 01:16pm
Smájli dobálós gyerekkel mi lett?
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#38026
Jun 24 2011 01:17pm
Quote (cowding @ 24 Jun 2011 21:16)
Smájli dobálós gyerekkel mi lett?
kidobtak
Furies
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold
:
10.00
#38027
Jun 24 2011 01:31pm
level up
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#38028
Jun 24 2011 01:39pm
Quote (hedgehogsword @ 24 Jun 2011 20:42)
péntek este van
csak a jó fejek maradtak itthon
/megyek lolozni, megveszem tryndameret, kell rá az IP 8D
This post was edited by zsansaccount on Jun 24 2011 01:39pm
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#38029
Jun 24 2011 03:26pm
Üzenőfalamon:
Gondolkodom, hogy letöröljem a csajt, mert akkora gyökér, vagy hagyjam, mert ha 1x kellene egy menetet nem lehet nehéz összehozni vele..
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#38030
Jun 24 2011 03:28pm
Quote (cowding @ Jun 24 2011 11:26pm)
Üzenőfalamon:
http://i52.tinypic.com/1jsvtk.jpg
Gondolkodom, hogy letöröljem a csajt, mert akkora gyökér, vagy hagyjam, mert ha 1x kellene egy menetet nem lehet nehéz összehozni vele..
XD
XD
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3801
3802
3803
3804
3805
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact