d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13793803813823835001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 6 2012 11:36am
Quote (szabika @ 6 May 2012 18:31)
>tfw online futamod van este, de eredetileg nem is lettél volna itthon, így barátnőd libapartyt szervezett a kecóba
>tfw görnyedsz a gép előtt kontrollerrel a kezedbe, fejhallgatóban és 3 lány van a lakásban


vedd elő, rohanj ki és ameddig nem kapcsolnak csapkodd a faszoddal az arcukat...
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 6 2012 11:45am
Quote (szabika @ May 6 2012 06:31pm)
>tfw online futamod van este, de eredetileg nem is lettél volna itthon, így barátnőd libapartyt szervezett a kecóba
>tfw görnyedsz a gép előtt kontrollerrel a kezedbe, fejhallgatóban és 3 lány van a lakásban


alpha as fuvk
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 6 2012 12:01pm
Quote (szabika @ 6 May 2012 18:31)
>tfw online futamod van este, de eredetileg nem is lettél volna itthon, így barátnőd libapartyt szervezett a kecóba
>tfw görnyedsz a gép előtt kontrollerrel a kezedbe, fejhallgatóban és 3 lány van a lakásban


Három csaj, nulla kép. Elég rossz arány.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 6 2012 12:03pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 May 2012 19:36)
vedd elő, rohanj ki és ameddig nem kapcsolnak csapkodd a faszoddal az arcukat...


Na látod ezért nincsenek a Kandóban szép lányok.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 6 2012 12:08pm
Quote (josheide @ 6 May 2012 19:03)
Na látod ezért nincsenek a Kandóban szép lányok.


szerinted nincsenek.

egyrész a gazdosokkal és a műmenedzserekkel vagyunk közös helyen, iszonyat mennyiségű jó nő.

+azért villanyon is akad:



Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 6 2012 12:10pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 May 2012 20:08)
szerinted nincsenek.

egyrész a gazdosokkal és a műmenedzserekkel vagyunk közös helyen, iszonyat mennyiségű jó nő.

+azért villanyon is akad:

http://2.imgland.net/9Ek7T.png
http://4.imgland.net/nq324.png


Az elsőnek van potenciálja, a második 2/10 would not bang.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2012 12:11pm
Quote (josheide @ 6 May 2012 20:10)
Az elsőnek van potenciálja, a második 2/10 would not bang.


same
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 6 2012 11:49pm
>tfw minden érettségiző diák magasabb nálad
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 6 2012 11:50pm
Quote (beni @ 7 May 2012 07:49)
>tfw minden érettségiző diák magasabb nálad



daily reminder
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 7 2012 12:03am
Quote (SummertimeClothes @ May 7 2012 06:50am)
http://i.imgur.com/AUHOL.jpg
daily reminder


5'10 az nem ilyen 1.77 körüli? szerintem az nem éppen optimális
Go Back To Magyar Topic List
Prev13793803813823835001Next
Closed New Topic New Poll