tfw eladtad a nyereménytelefonodat, de olyan baszott ronda volt hogy csak a bolti ár feléért vitték el
Quote (szabika @ 17 Mar 2013 11:36)
tfw nem megy a real racing 3, mert nem támogatott az xperiam
ennyi erővel lehetne zárt op rendszeres telóm is ha támogatási gondok vannak

milyen xperia-d van
azért egy x8on ne lepődj meg ha nem indul el egy real racing ^^
This post was edited by fahrii on Mar 17 2013 05:21am