d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1379380381382383660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 15 2013 02:24pm
Quote (ecneB @ 15 Mar 2013 21:47)
hozza voltal szokva gondolom a kis fasz miatt


nem lehet tudni mekkora is valójában, ha nem áll fel.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 15 2013 02:41pm
nekem 4 colos a telom, de kicsinek érzem, mondjuk nekem hatalmas a tenyerem (is)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2013 03:54pm
jó a topic
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 15 2013 05:21pm
Nekem 15,8 cm a farkam és eléggé erezett, milyen teló passzolna hozzá?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 15 2013 07:47pm
Quote (ace07 @ 16 Mar 2013 01:21)
Nekem 15,8 cm a farkam és eléggé erezett, milyen teló passzolna hozzá?


padfone2
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 16 2013 02:16am
Quote (ace07 @ Mar 16 2013 12:21am)
Nekem 15,8 cm a farkam és eléggé erezett, milyen teló passzolna hozzá?


Evolve Gladiator RG250
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 16 2013 12:36pm
Quote (ace07 @ 16 Mar 2013 01:21)
Nekem 15,8 cm a farkam és eléggé erezett, milyen teló passzolna hozzá?


galaxy mini
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Mar 16 2013 02:49pm
Quote (TouchCow @ 16 Mar 2013 20:36)
galaxy mini


xddddddddddddddddddddddddd sírok :D
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 17 2013 04:36am
tfw nem megy a real racing 3, mert nem támogatott az xperiam

ennyi erővel lehetne zárt op rendszeres telóm is ha támogatási gondok vannak :zzz:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 17 2013 05:19am
tfw eladtad a nyereménytelefonodat, de olyan baszott ronda volt hogy csak a bolti ár feléért vitték el

Quote (szabika @ 17 Mar 2013 11:36)
tfw nem megy a real racing 3, mert nem támogatott az xperiam

ennyi erővel lehetne zárt op rendszeres telóm is ha támogatási gondok vannak :zzz:


milyen xperia-d van
azért egy x8on ne lepődj meg ha nem indul el egy real racing ^^

This post was edited by fahrii on Mar 17 2013 05:21am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1379380381382383660Next
Add Reply New Topic New Poll