d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13793803813823834114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,386
Joined: Feb 3 2010
Gold: Locked
Warn: 50%
Jul 8 2011 06:11pm
hát én már várom milyen lesz :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2011 06:41pm
Quote (Rezs @ Jul 8 2011 10:58pm)
ne a wow legyen a téma


Tudtátok, hogy ..

    ..  a pajzsok blokkolási mechanikája megváltozik? A Diablo 2-ben egy bizonyos százalékos eséllyel az összes bejövő sebzést kivédhettük, de a készítők ezt túlzónak találták. A jelenlegi rendszer szerint a pajzs egy bizonyos, meghatározott mennyiségű sebzést véd ki. A devek remélik, hogy a blokk gyengítésével több, az előző játékban elhanyagolt fegyverkombinációt is megnyitnak a felhasználók előtt. Pajzsot egyébként minden kaszt használhat, bár a fejlesztés kezdeti fázisában a Monk még nem tudott, ezt később megváltoztatták.

    ..  a charmok kikerültek a játékból? A developerek úgy gondolták, hogy bár a charmok alapötlete jó, de a mechanikájuk nem való a játékba: mint tudjuk a charmokkal gyakorlatilag a táskánkban lévő pakolási helyünket cseréljük le a karakterünk tulajdonságpontjaira, ami semmilyen körülmények között nem tud igazán szórakoztató lenni, sok macerával jár. Táskára mindenkinek szüksége van, a rendszer csak kényelmetlenebbé tette volna a játékot. Valamilyen formában azért még vissza fognak térni a játékba, de valószínű csak a megjelenés után.

    …  a Diablo 3-ban nem fogjuk látni más emeberek lootjait? Ami a földre esett az a miénk, nincs több klikkverseny a földre hullott uniqokért, elfelejthetjük a pickup programokat.


    …  a festékek is utat találtak a játékba? Bár sajnos egyszerre csak egyféle színt adhatunk a ruházatunknak, a felszerelések sokfélesége kárpótol majd ezért. A játék bejelentése táján Bashiok megemlítette, hogy lehet, a játék vége felé az armorokat már nem csak színezhetjük, hanem stílusában is megváltoztathatjuk. Például kopottas, vagy fémesebb stílust kölcsönözhetünk nekik. Ez a lehetőség viszont tisztán spekuláció és a megjelenéskor biztos, hogy nem fog helyet kapni a Diablo 3-ban.

    … hogy  (természetesen) lesz item linking és közös láda az egy accounton belüli karaktereknek?


Ez nagyon tetszik
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 9 2011 01:04am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Jul 2011 23:55)
uristen, annyira imadom ezt meg a jatekot se lattam de fuj vov budos kockak jaccak!
d2 meg egy szar a wowhoz képest, kb minden téren
sry


okos vagy
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 9 2011 02:09am
Quote (Senee @ Jul 9 2011 02:41am)
Ez nagyon tetszik


wowos faszság
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2011 02:11am
Quote (ODDSAC @ 9 Jul 2011 10:09)
wowos faszság


mivan? a wow nem ilyen lol ^^
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 9 2011 02:21am
ki a faszt érdekel a rohadt wow, miért kell egyáltalán szóba hozni? felejtsétek már el ebben a topikban legalább


Tudtátok, hogy ..

Nem lesz life/mana leech a Diablo 3-ban? A készítők, a blokkoláson és a sorcerer teleporton kívül ezt érezték a leginkább élményromboló mechanikának, így a “Life after each kill” tulajdonsággal helyettesítették. A kettő közötti különbség, hogy míg az előbbi ütésenként, az utóbbi megölt szörnyenként ad manát/életerőt. Hogy mennyire lesz hasznos a képesség az még kérdéses, de a kékek azt mondják, hogy életmentő tud lenni nagyobb harcok alatt (hiszen úgyis tömegével hullanak majd a mobok).

a Diablo 2-es felszereléseken kívül alkarvédő (Bracer) és vállvédő (shoulders) is lesz a Diablo 3-ban? Az inventory 2010-es változatáról ezt a képet nézhetitek meg.

nem lesznek exceptionel és elit tárgyak a játékban? A magyarázat egyszerű: annyi különböző tiernyi felszerelés lesz, hogy nincs szükség a normal itemek nightmarebe vagy hellbe történő “megduplázására”. Minden nehézségi fokozatnak meglesznek a hozzá tartozó itemjei, mind statokban mind kinézetben.

a health globek (azokat remélem ismeritek) mindenkit gyógyítanak a közelükben, nem csak azt aki felveszi őket? Az arénákban a globek fix helyeken és fix időközönként jelennek meg, így ezekben a PvP harcokban döntő lesz a helyezkedés és az időzítés, mivel itt az orbok 40% hp-t gyógyítanak.

a az item setek nem egy külön tárgytípust kapnak, hanem minden fajta tárgyból találhatunk seteket is? A játék jelenlegi állapotában szintezés közben leginkább craftolt setekkel fogunk találkozni, az endgame-ben pedig unique (Diablo 3-as megnevezés szerint legendary) tárgyakból lesz jó pár set item is.

a socetes tárgyak inkább affixként fognak viselkedni, mint a fejlesztők által előre eldöntött, statikus tulajdonságokként.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 9 2011 02:23am
Quote (Rezs @ Jul 9 2011 10:21am)
ki a faszt érdekel a rohadt wow, miért kell egyáltalán szóba hozni? felejtsétek már el ebben a topikban legalább


Tudtátok, hogy ..

    Nem lesz life/mana leech a Diablo 3-ban? A készítők, a blokkoláson és a sorcerer teleporton kívül ezt érezték a leginkább élményromboló mechanikának, így a “Life after each kill” tulajdonsággal helyettesítették. A kettő közötti különbség, hogy míg az előbbi ütésenként, az utóbbi megölt szörnyenként ad manát/életerőt. Hogy mennyire lesz hasznos a képesség az még kérdéses, de a kékek azt mondják, hogy életmentő tud lenni nagyobb harcok alatt (hiszen úgyis tömegével hullanak majd a mobok).

    a Diablo 2-es felszereléseken kívül alkarvédő (Bracer) és vállvédő (shoulders) is lesz a Diablo 3-ban? Az inventory 2010-es változatáról ezt a képet nézhetitek meg.

    nem lesznek exceptionel és elit tárgyak a játékban? A magyarázat egyszerű: annyi különböző tiernyi felszerelés lesz, hogy nincs szükség a normal itemek nightmarebe vagy hellbe történő “megduplázására”. Minden nehézségi fokozatnak meglesznek a hozzá tartozó itemjei, mind statokban mind kinézetben.

    a health globek (azokat remélem ismeritek) mindenkit gyógyítanak a közelükben, nem csak azt aki felveszi őket? Az arénákban a globek fix helyeken és fix időközönként jelennek meg, így ezekben a PvP harcokban döntő lesz a helyezkedés és az időzítés, mivel itt az orbok 40% hp-t gyógyítanak.

    a az item setek nem egy külön tárgytípust kapnak, hanem minden fajta tárgyból találhatunk seteket is? A játék jelenlegi állapotában szintezés közben leginkább craftolt setekkel fogunk találkozni, az endgame-ben pedig unique (Diablo 3-as megnevezés szerint legendary) tárgyakból lesz jó pár set item is.

    a socetes tárgyak inkább affixként fognak viselkedni, mint a fejlesztők által előre eldöntött, statikus tulajdonságokként.


ez majd duelekben is azért vissza fog köszönni.

btw, nem tudja valaki, kiveszik a lifetapot?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 9 2011 02:56am
Quote (N4aBz @ 9 Jul 2011 10:23)
ez majd duelekben is azért vissza fog köszönni.

btw, nem tudja valaki, kiveszik a lifetapot?


lol.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 9 2011 04:39am
Quote (N4aBz @ Jul 9 2011 08:23am)
ez majd duelekben is azért vissza fog köszönni.

btw, nem tudja valaki, kiveszik a lifetapot?

jó kérdés!
hogy mész anélkül überre mi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2011 09:54am
Quote (Sup3RN0Va @ 8 Jul 2011 23:55)
épp eleget láttam, hogy szobatársam játssza, sőt velem is kipróbáltatta, úgyhogy köszi, nice try!



bubi, vagy valami ilyen fosnak hívta valamelyiket, mondta, h minden kiddo bloodelf palával kezd mert op
legalábbis törtön


csá
Go Back To Magyar Topic List
Prev13793803813823834114Next
Closed New Topic New Poll