d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1379380381382383830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 23 2009 02:15pm
Quote (Vismajor @ Nov 23 2009 09:12pm)
azt még jó bzdmg
volt olyan időszak amikor egy oanért 15 edben ölni tudtam volna
zizi 2


oathoz eth 0/4 sox kell
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 23 2009 02:21pm
Quote (Megas_heroes @ Nov 23 2009 09:15pm)
oathoz eth 0/4 sox kell


nah igen nem akart eszembejutni h miért kerestük :( régen volt
De eth small crescent eddel>>>> az jó cucc imo
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Nov 23 2009 02:31pm
Quote (Megas_heroes @ 23 Nov 2009 17:05)
mondom 20-30 fg -.-


tökre nem... miután a 10 max dmg miatt high lvl req így annyit közel sem ér
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 23 2009 02:42pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Nov 23 2009 09:31pm)
tökre nem... miután a 10 max dmg miatt high lvl req így annyit közel sem ér


leszarom ha kidobja is
és amúgy tökre jó hogy olyanok okoskodnak, akiknek nem láttam egy postját se euscl trade forumon az utóbbi fél évben
biztos jobban tudjátok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 23 2009 02:50pm
Quote (Megas_heroes @ Nov 23 2009 09:42pm)
leszarom ha kidobja is
és amúgy tökre jó hogy olyanok okoskodnak, akiknek nem láttam egy postját se euscl trade forumon az utóbbi fél évben
biztos jobban tudjátok


kezdesz egyre antipatikusabb lenni
inkább kussolj minthogy tovább ronts a helyzeteden
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Nov 23 2009 03:01pm
Quote (Megas_heroes @ 23 Nov 2009 21:42)
leszarom ha kidobja is
és amúgy tökre jó hogy olyanok okoskodnak, akiknek nem láttam egy postját se euscl trade forumon az utóbbi fél évben
biztos jobban tudjátok


:DDDDD

főleg hogy ReDEyeSnek a 2xK-ból kb 90% trade-ből van... szerinted? :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 23 2009 03:18pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Nov 23 2009 10:01pm)
:DDDDD

főleg hogy ReDEyeSnek a 2xK-ból kb 90% trade-ből van... szerinted? :D


kusoljál ne okoskodjál dik mivan veled
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Nov 23 2009 03:19pm
Quote (Vismajor @ 23 Nov 2009 22:18)
kusoljál ne okoskodjál dik mivan veled


??? :unsure:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 23 2009 03:20pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Nov 23 2009 10:19pm)
??? :unsure:


nem láttam egy postodat se eu sclen az elmúlt fél évben...ne irogass...nincs jogod ide írni....színvonal
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Nov 23 2009 03:21pm
Quote (Vismajor @ 23 Nov 2009 22:20)
nem láttam egy postodat se eu sclen az elmúlt fél évben...ne irogass...nincs jogod ide írni....színvonal


jaaah :D

hát locked lóvéval aki kitartóan cserél eu sc l-n annak külön gz topicot nyitok bold / italic / red kivitelben :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1379380381382383830Next
Closed New Topic New Poll