Quote (Megas_heroes @ Nov 23 2009 09:42pm)
leszarom ha kidobja is
és amúgy tökre jó hogy olyanok okoskodnak, akiknek nem láttam egy postját se euscl trade forumon az utóbbi fél évben
biztos jobban tudjátok
kezdesz egyre antipatikusabb lenni
inkább kussolj minthogy tovább ronts a helyzeteden