Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2014 22:57)
krisztus tuze, meg jo hogy nem mentem! viszont valamely nap egy kavet meginnek veled josh (no homo csak nem ihatok sort)
Mennyire laksz messze az orstol ?
Csinalok nagyon finom kavet!!!
Vagy ha messze laksz talalkozhatunk valami koztes helyen. Esetleg a Deak kornyeken valahol.