Quote (jarabekg @ Aug 24 2014 08:56pm)
barátnőm hozott fagyit, kiveszem a mélyhűtőből fehér meg sárga trutyi van rajta, mondom ú de jó fincsi vanília, belekóstolok, savanyú meg szaris, elolvasom bodzás lime vagy mi a szar
kösz tündi
hát ez bizony hűvös történet, testvérem