Quote (Saenchai @ 22 Jul 2014 01:16)
azt vágod, hogy amit az emberek elszívnak, az nem vadkender, hanem nemesített, ami elég érzékeny sokmindenre
ráadásul hiába van 1 kurva jó fajta magod, ha szar körülmények között neveled (nincs elég fény, tápanyag, akármi), nem fog lófaszt se érni, hiába nő bokor nagyságúra
+ ha a szabadban beporozza valami hímivarú növény, akkor megint csak baszhatod
miért nem használja senki az internetet :c
Ezert kell tonnanyi vadkenderbol kicsapatni a THC-t. :3