d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1373839404164Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 14 2011 09:14am
ilyet sem olvas az ember minden nap
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 14 2011 09:45am
10 perc folyamatos röhögést köszönhetek ennek a topicnak :'D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 14 2011 09:48am
Quote (TouchCow @ Nov 14 2011 04:45pm)
10 perc folyamatos röhögést köszönhetek ennek a topicnak :'D


kurvajó volt. retro fíling. beni meg egy szabályos álat
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 09:52am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 04:48pm)
kurvajó volt. retro fíling. beni meg egy szabályos álat


de most nem is csináltam semmit, csak röhögtem rajta
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 09:52am
Quote (beni @ 14 Nov 2011 16:52)
de most nem is csináltam semmit, csak röhögtem rajta


sztem poczok viccesebb volt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 14 2011 09:52am
Quote (beni @ Nov 14 2011 04:52pm)
de most nem is csináltam semmit, csak röhögtem rajta


Bátor, jó Sir Kajni ím elindult vala
Nem féltette az életét bátor Sir Kajni
Cseppet sem félt ő, nem ám, hogy meghalhat kínosan
Bá-bá-bátor Sir Kajni

én meg ezen, de nagyon.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 09:56am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 04:52pm)
Bátor, jó Sir Kajni ím elindult vala
Nem féltette az életét bátor Sir Kajni
Cseppet sem félt ő, nem ám, hogy meghalhat kínosan
Bá-bá-bátor Sir Kajni

én meg ezen, de nagyon.


ez kopipaszta
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 14 2011 09:56am
Quote (beni @ Nov 14 2011 04:56pm)
ez kopipaszta


jó akkor nemis vagy álat, elnézést kérek :angry:
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 14 2011 10:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Nov 2011 17:48)
kurvajó volt. retro fíling. beni meg egy szabályos álat


amúgy tényleg
felidézte bennem a mikeses topicokat és a régi szép időket :D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 14 2011 10:57am
Quote (TouchCow @ 14 Nov 2011 16:45)
10 perc folyamatos röhögést köszönhetek ennek a topicnak :'D


hányadik oldalának? nincs kedvem elolvasni ennyit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1373839404164Next
Closed New Topic New Poll