Quote (beni @ Nov 14 2011 04:52pm)
de most nem is csináltam semmit, csak röhögtem rajta
Bátor, jó Sir Kajni ím elindult vala
Nem féltette az életét bátor Sir Kajni
Cseppet sem félt ő, nem ám, hogy meghalhat kínosan
Bá-bá-bátor Sir Kajni
én meg ezen, de nagyon.