☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Balaton > Subkirándulás
Prev
1
37
38
39
40
41
45
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 6206
Replies: 445
Track Topic
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#381
Jun 12 2011 01:39pm
kik jönnek? lehet, hogy le tudok nézni
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#382
Jun 12 2011 01:42pm
Sajna megyek Soundra és ezért elmegy az összes lóvém.
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#383
Jun 12 2011 01:49pm
Quote (kusziyoker @ 12 Jun 2011 21:42)
Sajna megyek Soundra és ezért elmegy az összes lóvém.
ez kijön kb. pár k + kaja piából...
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#384
Jun 12 2011 01:50pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 12 2011 08:49pm)
ez kijön kb. pár k + kaja piából...
Ha kuszi megy megyek en is viraggal es akkor lesz egy csaj is, vagy az ugy mar nem fun?
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#385
Jun 12 2011 01:52pm
Quote (Fej @ 12 Jun 2011 20:50)
Ha kuszi megy megyek en is viraggal es akkor lesz egy csaj is, vagy az ugy mar nem fun?
Ha jottok a Viraggal akkor megyek en is magammal!
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#386
Jun 12 2011 01:52pm
Quote (Fej @ 12 Jun 2011 21:50)
Ha kuszi megy megyek en is viraggal es akkor lesz egy csaj is, vagy az ugy mar nem fun?
hát én helyedben nem tenném ki virágot ennek
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#387
Jun 12 2011 01:54pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 12 2011 08:52pm)
hát én helyedben nem tenném ki virágot ennek
mar megedzodott mellettem, nem kell felteni
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#388
Jun 12 2011 01:56pm
Quote (Fej @ 12 Jun 2011 21:54)
mar megedzodott mellettem, nem kell felteni
erre nem lehet felkészíteni
amúgy nyilván jó lenne
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#389
Jun 12 2011 01:56pm
mikor lenne???
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#390
Jun 12 2011 01:57pm
Quote (kusziyoker @ 12 Jun 2011 21:56)
mikor lenne???
júli 15-17
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
37
38
39
40
41
45
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact