Quote (Nerz8 @ May 18 2011 08:53pm)
btw legalább ebből az 1 jó topikból ne csináljunk már bme topikot.
próbálkoztam már egyszer, és nem sikerült, de ördögi tervemet véghez viszem
Quote (bitu @ May 18 2011 08:53pm)
ez a topic egyre betegebb ha értitek mire gondolok !
te ezt a memét nem használhatod, nem tudod hogy mire gondolunk