d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev13738394041122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 1 2010 01:41am
Quote (David_ibolykane @ Jul 1 2010 07:40am)
óriási forma, és mellette a világ legaranyosabb leányzója.


akkor Jozef nem birna magával, ha ide regelne
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 1 2010 01:42am
Quote (David_ibolykane @ 1 Jul 2010 09:40)
óriási forma, és mellette a világ legaranyosabb leányzója.


hát ha újra összejöttök :) Gl :)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 1 2010 01:43am
Quote (sylke @ 1 Jul 2010 09:41)
akkor Jozef nem birna magával, ha ide regelne


attól félek... bár mondjuk túlkoros a lány jozefnek.

20 éves.
Quote (ZeNoR @ 1 Jul 2010 09:42)
hát ha újra összejöttök :) Gl :)


úgy legyen, danke
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 1 2010 01:44am
Quote (David_ibolykane @ 1 Jul 2010 09:43)
attól félek... bár mondjuk túlkoros a lány jozefnek.

20 éves.

úgy legyen, danke


Józefnek szerinted számit a kor? :D:D:D:D

This post was edited by ZeNoR on Jul 1 2010 01:54am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 1 2010 01:50am
Ma oktogonon szórjuk a TUC snacket. meg a környékén, aki akar kinézhet és kap bőven. :C
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 1 2010 01:54am
Quote (Baleee @ 1 Jul 2010 09:50)
Ma oktogonon szórjuk a TUC snacket. meg a környékén, aki akar kinézhet és kap bőven. :C


megyek én is a tesóim vigyázz .. nekünk is adsz pár doboz freet ugye? :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 1 2010 02:03am
Quote (ZeNoR @ 1 Jul 2010 09:54)
megyek én is a tesóim vigyázz .. nekünk is adsz pár doboz freet ugye? :)


gtfo :C
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 1 2010 02:08am
Quote (Baleee @ 1 Jul 2010 09:50)
Ma oktogonon szórjuk a TUC snacket. meg a környékén, aki akar kinézhet és kap bőven. :C


vigyázz syllel és a brigádjával
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 1 2010 02:09am
Quote (David_ibolykane @ 1 Jul 2010 10:08)
vigyázz syllel és a brigádjával


Multkor már mektámattak minket a Blahán... :C
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 1 2010 02:10am
Quote (Baleee @ 1 Jul 2010 10:09)
Multkor már mektámattak minket a Blahán... :C


ja, olvastam

Ha közelednek, kezd üvölteni, hogy DA POLICE, és hátha eltűnnek...
A niggereknél beválik.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13738394041122Next
Add Reply New Topic New Poll