Quote (Inakwo @ May 31 2010 01:02pm)
de ha havaeri alapon szavazol akkor megint nincs semmi értelme ennek a versenynek...
Sajnos this, pont ez lett volna a lényeg, azért mondtam, hogy tök mind1 kitől, honnan van a sig, és ki viseli, arra szavazzunk amelyik a legjobban tetszik, minden mástól elvonatkoztatva.
( Pl: Hiába szeretitek predit, és hiába nem szeretitek TeXxast, attól még nem feltétlenül kell rá, illetve nem rá szavazni. )
This post was edited by Fezmin on May 31 2010 06:09am