d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1373839404165Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 31 2010 05:00am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 12:58)
Valóban érdekes, hiszen a subon átlag 35en szoktunk lenni, és pont most érkezett meg a 91. szavazat. :P


:rolleyes:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 31 2010 05:10am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 11:58)
Valóban érdekes, hiszen a subon átlag 35en szoktunk lenni, és pont most érkezett meg a 91. szavazat. :P


kicsit lecsúsztam erről a versenyről :(

hétvégén nem nagyon vagyok gépközelben :S
Member
Posts: 7,114
Joined: Dec 22 2006
Gold: 97.00
May 31 2010 05:44am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 12:58)
Valóban érdekes, hiszen a subon átlag 35en szoktunk lenni, és pont most érkezett meg a 91. szavazat. :P


érdekes viszont attol h valaki nem postol minden topicba csak olvasgat es neha hozzaszol az mar nem is magyar vagy mi ?:p


ez kb ilyen de np

( en megindokoltam mert predire szavazok :c )
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 05:47am
Quote (szenszei @ May 31 2010 12:44pm)
érdekes viszont attol h valaki nem postol minden topicba csak olvasgat es neha hozzaszol az mar nem is magyar vagy mi ?:p


ez kb ilyen de np

( en megindokoltam mert predire szavazok :c )


Nem erről van szó, én arra utaltam, hogy a szavazók kb fele multi volt. ;)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 31 2010 05:47am
Quote (szenszei @ 31 May 2010 13:44)
érdekes viszont attol h valaki nem postol minden topicba csak olvasgat es neha hozzaszol az mar nem is magyar vagy mi ?:p


ez kb ilyen de np

( en megindokoltam mert predire szavazok :c )


de ennek az egesznek nem az a lenyege ami alapjan ti predire szavaztatok
es meseld mar be nekem hogy az egesz cicabaal folyamatosan itt olvassa a hunsubot
egyszer nemlattam egyikotoket sem a user listen.
max 1-2 embert
Member
Posts: 7,114
Joined: Dec 22 2006
Gold: 97.00
May 31 2010 05:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 May 2010 13:47)
de ennek az egesznek nem az a lenyege ami alapjan ti predire szavaztatok
es meseld mar be nekem hogy az egesz cicabaal folyamatosan itt olvassa a hunsubot
egyszer nemlattam egyikotoket sem a user listen.
max 1-2 embert


hat igaz ami igaz a fele bitos haveri alapon szavazott^^

de h ki olvas mien topickot mikor azt ne alapitsd mar meg igy mert ez nem realis mint mondtam azert mert nem szol hozza az ember minden topikhoz vagy nem spamolja szet oket vagy esetleg azert nem irkal mert nem kivancsi az ugatasra attol meg o neki is a hunsub a hunsub ertedvagod mirol beszelek ?:)

amugy nekem igazabol tokmind kinyer es ki mit mond csak gondoltam postolok kicsit h erezd itt vagyok en is peldaul^^


Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 06:01am
Matrac, Josheide, bajcli, Texxxas közül nem tudok választani, szóval [x] nullvote.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 31 2010 06:02am
Quote (szenszei @ 31 May 2010 12:50)
hat igaz ami igaz a fele bitos haveri alapon szavazott^^

de h ki olvas mien topickot mikor azt ne alapitsd mar meg igy mert ez nem realis mint mondtam azert mert nem szol hozza az ember minden topikhoz vagy nem spamolja szet oket vagy esetleg azert nem irkal mert nem kivancsi az ugatasra attol meg o neki is a hunsub a hunsub ertedvagod mirol beszelek ?:)

amugy nekem igazabol tokmind kinyer es ki mit mond csak gondoltam postolok kicsit h erezd itt vagyok en is peldaul^^


de ha havaeri alapon szavazol akkor megint nincs semmi értelme ennek a versenynek...
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 06:06am
Quote (Inakwo @ May 31 2010 01:02pm)
de ha havaeri alapon szavazol akkor megint nincs semmi értelme ennek a versenynek...


Sajnos this, pont ez lett volna a lényeg, azért mondtam, hogy tök mind1 kitől, honnan van a sig, és ki viseli, arra szavazzunk amelyik a legjobban tetszik, minden mástól elvonatkoztatva.

( Pl: Hiába szeretitek predit, és hiába nem szeretitek TeXxast, attól még nem feltétlenül kell rá, illetve nem rá szavazni. )

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 06:09am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 06:09am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 14:06)
Sajnos this, pont ez lett volna a lényeg, azért mondtam, hogy tök mind1 kitől, honnan van a sig, és ki viseli, arra szavazzunk amelyik a legjobban tetszik, minden mástól elvonatkoztatva.


Hát ezt így könnyű leírni, de nyilván nehéz betartani pár embernek. Úgy kellett volna hogy sorszámmal, hogy ne lehessen tudni kié melyik sig (mondjuk legtöbb sigre rá van írva, szóval ezzel se mentünk volna sokra...).
Go Back To Magyar Topic List
Prev1373839404165Next
Add Reply New Topic New Poll