d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev137383940411141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 30 2011 10:25am
Quote (Nerz8 @ 30 May 2011 15:38)
ez a weeds tökre bejött az elején, az első 3 évadot végig is nyomtam, de aztán imo eléggé elfosult, szóval már nem is nagyon nézem :(


én most töltöttem le, mostanában kezdem majd nézni
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 30 2011 10:26am
Quote (Vismajor @ May 30 2011 02:40pm)
Sliderst nézek atm, eléggé mindfuck


az elég old, anno sokat néztem
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 3 2011 02:33pm
weeds spoiler etc (2. évad)

legjobb jelenet a sorozatból (hol van ehhez a magyar szinkron...)

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 3 2011 02:41pm
Quote (Nerz8 @ Jun 3 2011 09:33pm)
weeds spoiler etc (2. évad)

legjobb jelenet a sorozatból (hol van ehhez a magyar szinkron...)

http://www.youtube.com/watch?v=Hjz_pQv-xIk


a legjobban Dougot bírom amikor betép és szétken mindenhol mogyoróvajat a házban :DDDDDDDDDDd
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 3 2011 03:38pm
Quote (anyd @ 3 Jun 2011 21:41)
a legjobban Dougot bírom amikor betép és szétken mindenhol mogyoróvajat a házban :DDDDDDDDDDd


http://www.youtube.com/watch?v=TMb2ClOMgN0&feature=related

8DD
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2011 09:38pm
Quote (Vismajor @ 30 May 2011 14:40)
Sliderst nézek atm, eléggé mindfuck


na hát abból lekentem ilyen orbitális mennyiségű évadot, de miután a professzort kiírták, nem volt igazi - nem beszélve az utolsó évadról, amikor is kicserélték a főszereplő arcát, miszerint a csúszás során más arcot kapott (??? lolwut), ott az első részt nem néztem meg végig, de bezzeg a csokinigger végigvitte, gondolom nem lett volna pénze kfcre :D

egyébként, hogy offtopik legyek :
game of thrones (kajak 1 nap alatt megnéztem az eddigi 7 részt, a szemem faszom kettéáll, semmi nem történik, mégis fasza)
dr house (szigorúan eredeti nyelven)

ezeknek nagyon várom a folytatását

sőt, TBBT vége is elég wat lett, az se rossz innentől

és akárki akármit mond, azért a SGU is jó lett volna idővel.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 6 2011 04:50pm
fentvan magon a legújabb rész, felirat is van hozzá a kommentek végén

töltsétek buzik!
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 6 2011 04:52pm
Quote (Rezs @ Jun 6 2011 10:50pm)
fentvan magon a legújabb rész, felirat is van hozzá a kommentek végén

töltsétek buzik!


azt elfelejtettem mondani, hogy a game of thrones
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 6 2011 04:57pm
Végignéztem a Star Trek Voyagert, zseniális sorozat bármilyen régi is.

Most a Smallvillet nézem, a második évadnál tartok.

Nagyon várok a True Blood folytatására, elvileg júniusban jön ki.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 6 2011 04:58pm
Quote (josheide @ Jun 6 2011 10:57pm)
Végignéztem a Star Trek Voyagert, zseniális sorozat bármilyen régi is.

Most a Smallvillet nézem, a második évadnál tartok.

Nagyon várok a True Blood folytatására, elvileg júniusban jön ki.


mennyire rühellem azt a sorozatot
Go Back To Magyar Topic List
Prev137383940411141Next
Add Reply New Topic New Poll