Quote (Vismajor @ 30 May 2011 14:40)
Sliderst nézek atm, eléggé mindfuck
na hát abból lekentem ilyen orbitális mennyiségű évadot, de miután a professzort kiírták, nem volt igazi - nem beszélve az utolsó évadról, amikor is kicserélték a főszereplő arcát, miszerint a csúszás során más arcot kapott (??? lolwut), ott az első részt nem néztem meg végig, de bezzeg a csokinigger végigvitte, gondolom nem lett volna pénze kfcre

egyébként, hogy offtopik legyek :
game of thrones (kajak 1 nap alatt megnéztem az eddigi 7 részt, a szemem faszom kettéáll, semmi nem történik, mégis fasza)
dr house (szigorúan eredeti nyelven)
ezeknek nagyon várom a folytatását
sőt, TBBT vége is elég wat lett, az se rossz innentől
és akárki akármit mond, azért a SGU is jó lett volna idővel.