http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38538104&f=170&o=0#p254714643Érdekelne, ez miért lett bezárva. De tényleg. Az ember kifizet 5 fg-t, jön egy newfag posthunter fasz, és bespammol. Nem is én early bumpolok, hanem más hány bele, amit ráadásul nem is szeretnék, jelentem is, erre az én topicom closed.
PERFEKT
Nem inkább azt kéne büntetni, aki spamolt?
Legjobb az indok:
Korai bump: a 4 órás bump szabály megsértése.
Please review the rules here: Trade Rules
LOL? Egy random belefirkál a topicomba, és korai bump???? melyik vak mod zárta ezt be omg.
/e SZERETLEK ANI!This post was edited by Oberon_os on Jan 5 2010 05:28pm