d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev13738394041197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 2 2010 01:13pm
Quote (Lajo @ Jan 2 2010 08:11pm)

Lehet.


és olyan, aki előzőleg scammer volt?
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jan 3 2010 03:56am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38615262&f=129
akkor szerintem vedd le a warnom es ajanlj be modnak! win!
nagy terhet vennek le a valladrol tekintve hogy 24/7 jsp 8D

Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jan 3 2010 04:08am
Quote (Lajo @ 2 Jan 2010 20:11)
Inkább az a lol, hogy pornót postolsz, aztán meg sírsz, hogy nem veszik le egyből a warnt.


inkabb azt mondom /care

This post was edited by kriza on Jan 3 2010 04:09am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jan 3 2010 04:35am
Quote ((Lajo))
Lehet. Van olyan TT is, aki locked volt valamikor. Ez az oldal nagyon gyakran ad második esélyt a felhasználóinak (ha véletlenül éppen nem kap, akkor persze mindenki korrupciót kiált...)


én olyat is láttam aki mediből lett scammmer/banned.

Quote ((josheide @ Jan 1 2010 11:21pm))

Mennyi idő amígy 90%ról Rici letornássza 80%ra a warnját?


annyi amég meglesz neki a 100%

This post was edited by ZeNoR on Jan 3 2010 04:36am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 3 2010 04:36am
Quote (ZeNoR @ 3 Jan 2010 11:35)
én olyat is láttam aki mediből lett scammmer/banned.


Azt talán egy fokkal könnyebb összehozni mint scammerből medit ^^
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jan 3 2010 04:37am
Quote (Klontar @ 3 Jan 2010 11:36)
Azt talán egy fokkal könnyebb összehozni mint scammerből medit ^^


2-vel is
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 3 2010 04:47am
K*rva anyázásért warnt kaptam tudni akarom, hogy te voltál-e te newfag! :hug:
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jan 3 2010 04:59am
Quote (iFeelAlone @ Jan 3 2010 11:47am)
K*rva anyázásért warnt kaptam tudni akarom, hogy te voltál-e te newfag!  :hug:


akkor biztos 8D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 5 2010 05:23pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38538104&f=170&o=0#p254714643

Érdekelne, ez miért lett bezárva. De tényleg. Az ember kifizet 5 fg-t, jön egy newfag posthunter fasz, és bespammol. Nem is én early bumpolok, hanem más hány bele, amit ráadásul nem is szeretnék, jelentem is, erre az én topicom closed.
PERFEKT
Nem inkább azt kéne büntetni, aki spamolt?

Legjobb az indok:
Korai bump: a 4 órás bump szabály megsértése.
Please review the rules here: Trade Rules


LOL? Egy random belefirkál a topicomba, és korai bump???? melyik vak mod zárta ezt be omg.

/e SZERETLEK ANI!

This post was edited by Oberon_os on Jan 5 2010 05:28pm
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Jan 5 2010 06:51pm
Quote (Lajo @ 2 Jan 2010 20:11)


Lehet. Van olyan TT is, aki locked volt valamikor.


HELÓ
Go Back To Magyar Topic List
Prev13738394041197Next
Add Reply New Topic New Poll