d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1373839404169Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 5 2011 06:44am
Quote (Ghostmasterq @ 5 Feb 2011 13:59)
Ha a magicet tolod, ne combat skillel levelezzé',mert azzal megy a HP is. Confuse,Weaken meg ezekkel a szarokkal told. Szerintem olcsó, és elég jó XP jön belöle.


superheat itemeztem és lett mellé csinos 40 smithingem :>
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 5 2011 10:36am
Valaki mondja már meg hogy hol találok enemyt wildben?(nn pvp arena cb:53)
És valaki tudna adni egy olyan képet ami wilden mutatja hogy hol van multi attack zone meg single?
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Feb 5 2011 11:58am
Quote (Tommy_hun @ 5 Feb 2011 17:36)
Valaki mondja már meg hogy hol találok enemyt wildben?(nn pvp arena cb:53)
És valaki tudna adni egy olyan képet ami wilden mutatja hogy hol van multi attack zone meg single?


Update előtti, de látszik rajta a lényeg: http://www.tip.it/runescape/html/wild_map.htm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 5 2011 02:51pm
Quote (Sajage @ Feb 5 2011 05:58pm)
Update előtti, de látszik rajta a lényeg: http://www.tip.it/runescape/html/wildmap.htm


Köszi , na befizettem telórol 16 mp volt rem nem vesz le sokat :D
am IGN:boredsoz

wtf dragon hatchet lement 900k-ra?..fasza

This post was edited by Tommy_hun on Feb 5 2011 02:57pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 5 2011 04:41pm
Hol érdemes ranged tolni pure-val? (Range 72) nem bánnám ha valami gold is jönne belőle :D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 6 2011 03:06am
Quote (Tommy_hun @ 5 Feb 2011 23:41)
Hol érdemes ranged tolni pure-val? (Range 72) nem bánnám ha valami gold is jönne belőle :D


Ha p2p akkor én blue dragonokat rangelnék Taverley dungeonben
Ha f2p akkor pedig lesser demonokat Karamja volcanoban, vagy Hill gianteket Edgeville dungeonben (Varrock mellett belehet jutni Brass Key-jel)
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 6 2011 04:21am
Quote (Klontar @ Feb 6 2011 09:06am)
Ha p2p akkor én blue dragonokat rangelnék Taverley dungeonben
Ha f2p akkor pedig lesser demonokat Karamja volcanoban, vagy Hill gianteket Edgeville dungeonben (Varrock mellett belehet jutni Brass Key-jel)


Akkor megyek blue dragonokat ölni, és mit vigyek? mármint vigyek runát alcolni ami esik?vagy bankolni kell a cuccokat?
ja és iron knife elég?

This post was edited by Tommy_hun on Feb 6 2011 04:21am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 6 2011 04:42am
Quote (Tommy_hun @ 6 Feb 2011 11:21)
Akkor megyek blue dragonokat ölni, és mit vigyek? mármint vigyek runát alcolni ami esik?vagy bankolni kell a cuccokat?
ja és iron knife elég?


Hát amiben én dragonoztam:
Archer Helm
Amulet of Glory
Ava's Accumulator
Rune Crossbow + amilyen bolts jól esik, mithril is elég, vagy a slayeres
Black d'hide body
Anti d shield
Black d'hide chaps
Black d'hide vamb
Snakeskin boots
valamilyen ring (nekem explorers volt mindig is, de ring of life es tarsai se rosszak)

Ha ez ilyen 1 defes pure izé, akkor is tudod a nagyrészét használni
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 6 2011 04:49am
Quote (Klontar @ Feb 6 2011 10:42am)
Hát amiben én dragonoztam:
Archer Helm
Amulet of Glory
Ava's Accumulator
Rune Crossbow + amilyen bolts jól esik, mithril is elég, vagy a slayeres
Black d'hide body
Anti d shield
Black d'hide chaps
Black d'hide vamb
Snakeskin boots
valamilyen ring (nekem explorers volt mindig is, de ring of life es tarsai se rosszak)

Ha ez ilyen 1 defes pure izé, akkor is tudod a nagyrészét használni


kk köszi am most olvasom hogy kell 26-os agi anélkül nem tudok bemenni?(csak mert 3-as az agim :D )
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 6 2011 04:53am
Quote (Tommy_hun @ 6 Feb 2011 11:49)
kk köszi am most olvasom hogy kell 26-os agi anélkül nem tudok bemenni?(csak mert 3-as az agim :D )


nem tudom, nekem 50 volt
le lehet persze rövidíteni az utat, valami 70 körüli agilityvel mert egyszerűen csak átbújsz egy csövön bejárat után, de igazából nem kell semmi
menj le black knightokhoz, szabadítsd ki az embert hogy adjon neked egy kulcsot, és a kulccsal betudsz menni a sárkányokhoz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1373839404169Next
Add Reply New Topic New Poll