d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1373839404158Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:58pm
Ti még mindig toljátok ezt a szart? ;)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:58pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:55)
és már megint csak azzal tudok takarózni hogy nem ismersz sry...


nekem eleg, h neztem itt sokat lac2t meg a baromsagait,
ehhez hozzaadom h regota vele vagy es 16 evesen gyereket vallalsz
itt megkapom a korubeluli eredmenyt.
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:59pm
Quote (Klontar @ Mon, 25 May 2009, 21:58)
Ti még mindig toljátok ezt a szart? ;)


Itt csak egyvalaki fog tolni egyvalamit, HAHAHAHA DEKURVAVICCES VAGYOK :DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2009 01:59pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:57)
minek?


Neked meg csak annyit mondok, hogy ha 10 különböző életkorú, társadalmi helyzetű és iskolai végzettségű ember ugyanazt mondja, akkor lehet nem ők a hülyék. Nem azt mondom, hogy ölj meg valakit aki még meg se született, csak a hozzáállásodat kicsit igazítsd a valósághoz.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2009 02:00pm
hat ez kurvajo :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 02:00pm
Quote (ElCapitano @ Mon, 25 May 2009, 21:59)
Neked meg csak annyit mondok, hogy ha 10 különböző életkorú, társadalmi helyzetű és iskolai végzettségű ember ugyanazt mondja, akkor lehet nem ők a hülyék. Nem azt mondom, hogy ölj meg valakit aki még meg se született, csak a hozzáállásodat kicsit igazítsd a valósághoz.


azt hiszem ehhez a posthoz 10000%osan csatlakozom.
Banned
Posts: 4,810
Joined: Aug 28 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 25 2009 02:00pm
ejj de wacko egy topic ez
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 02:01pm
Quote (GoreKnight9 @ Mon, 25 May 2009, 22:00)
hat ez kurvajo :D


Iso popcorn
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 25 2009 02:01pm
Quote (ElCapitano @ Mon, 25 May 2009, 21:59)
Neked meg csak annyit mondok, hogy ha 10 különböző életkorú, társadalmi helyzetű és iskolai végzettségű ember ugyanazt mondja, akkor lehet nem ők a hülyék. Nem azt mondom, hogy ölj meg valakit aki még meg se született, csak a hozzáállásodat kicsit igazítsd a valósághoz.


Nemtudom, de az örökbeadás fel se merült ?
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 02:01pm
Quote (Klontar @ Mon, 25 May 2009, 22:01)
Iso popcorn



ne viceskedje mer radbroit om a zasztal tgec i
Go Back To Magyar Topic List
Prev1373839404158Next
Add Reply New Topic New Poll