d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev13738394041162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Jun 22 2008 03:25pm
eddig enynit neztem meg:

Bleach,Samurai Champloo,Basilisk,Hellsing,Vampire Knight,Gungrave,Elven Lied,NGE,Ghost in the shell,Full Metal panic összes

eszmeletlen jok!
btw Nartuoba belenztem de nekem nem jott be mert sztem inkabb a gyerekknek szol...
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2008 03:26pm
Quote (ateec @ Sun, 22 Jun 2008, 22:25)
eddig enynit neztem meg:

Bleach,Samurai Champloo,Basilisk,Hellsing,Vampire Knight,Gungrave,Elven Lied,NGE,Ghost in the shell,Full Metal panic összes

eszmeletlen jok!
btw Nartuoba belenztem de nekem nem jott be mert sztem inkabb a gyerekknek szol...


Samurai Champloo jo volt? Szemezgettem vele, de aztan hagytam. Kerek velemenyt! ^^
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 22 2008 04:32pm
nu végignéztem a black lagoont
szal csinálom a revys sigemet biggrin.gif
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 22 2008 04:41pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, Jun 22 2008, 11:26pm)
Samurai Champloo jo volt? Szemezgettem vele, de aztan hagytam. Kerek velemenyt! ^^



bár van már másfél éve is hogy néztem lehet újra leszedem ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2008 06:58pm
http://www.youtube.com/watch?v=GOWgZEP7EAg&feature=related

Ebben 2:15tol kezdve kik azok a nagydarab emberek? O_O

Ja, valami movie :S

This post was edited by kabraxis6 on Jun 22 2008 06:59pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 22 2008 07:04pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Jun 23 2008, 01:58am)
http://www.youtube.com/watch?v=GOWgZEP7EAg&feature=related

Ebben 2:15tol kezdve kik azok a nagydarab emberek? O_O


nemtom de aranyos video, és szeretem az alatta menő számot, trivium csak nem jut eszembe a cime sad.gif
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jun 22 2008 07:08pm
mostanaban a bleachet nezem, kb 48. rész fele tartok

elötte néztem Death Note-t meg ilyeneket..
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2008 07:13pm
Quote (Vharimatras @ Mon, 23 Jun 2008, 02:04)
nemtom de aranyos video, és szeretem az alatta menő számot, trivium csak nem jut eszembe a cime sad.gif


Sztem irto szar AMV xd

http://www.youtube.com/watch?v=pnFt81U6lVY&NR=1

Geci ez de nagy xD
Es van masodik resze is biggrin.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 22 2008 07:20pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Jun 23 2008, 02:13am)
Sztem irto szar AMV xd

http://www.youtube.com/watch?v=pnFt81U6lVY&NR=1

Geci ez de nagy xD
Es van masodik resze is biggrin.gif


visszamennyéé biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2008 07:22pm
Quote (Vharimatras @ Mon, 23 Jun 2008, 02:20)
visszamennyéé biggrin.gif


Hat bocs, ez a velemenyem ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev13738394041162Next
Add Reply New Topic New Poll