☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev
1
37
38
39
40
41
397
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 191249
Replies: 3964
Track Topic
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#381
Mar 12 2008 10:14am
Ez a topic ownz
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#382
Mar 12 2008 10:16am
Quote (Anarkin @ Wed, Mar 12 2008, 05:14pm)
Ez a topic ownz
Bazsa7
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold
:
0.70
#383
Mar 12 2008 10:21am
Quote (ateec @ Wed, Mar 12 2008, 05:10pm)
Kisfiú az anyjához:
-Anyu kimehetek az udavarra?
-Ki!
-Hát én bmeg!
ezt nem értem.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#384
Mar 12 2008 10:23am
Quote (Bazsa7 @ Wed, Mar 12 2008, 04:21pm)
ezt nem értem.
hát a KI egy kérdésnek szánta az anyuka és a gyerek mondta hogy én b***d meg!
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#385
Mar 12 2008 10:24am
Quote (Bazsa7 @ Wed, 12 Mar 2008, 17:21)
ezt nem értem.
omfg
Fuxy0415
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold
:
10.49
#386
Mar 12 2008 10:24am
Quote (Bazsa7 @ Wed, 12 Mar 2008, 17:21)
ezt nem értem.
xD
Bazsa7
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold
:
0.70
#387
Mar 12 2008 10:25am
Quote (Inakwo @ Wed, Mar 12 2008, 05:23pm)
hát a KI egy kérdésnek szánta az anyuka és a gyerek mondta hogy én b***d meg!
jaaa
bambulabula
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold
:
8.60
#388
Mar 12 2008 10:34am
Kisgyerek az anyjához:
- Anyu kérek sütit
- Fent van a polcon vedd le.
- De Anyu nincs kezem.
- Nincs kéz nincs süti.
^^
Fuxy0415
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold
:
10.49
#389
Mar 12 2008 11:10am
Quote (bambulabula @ Wed, 12 Mar 2008, 17:34)
Kisgyerek az anyjához:
- Anyu kérek sütit
- Fent van a polcon vedd le.
- De Anyu nincs kezem.
- Nincs kéz nincs süti.
^^
ehehe
MetalLady
Member
Posts: 1,303
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
0.00
#390
Mar 12 2008 11:20am
Quote (bambulabula @ Wed, Mar 12 2008, 04:34pm)
Kisgyerek az anyjához:
- Anyu kérek sütit
- Fent van a polcon vedd le.
- De Anyu nincs kezem.
- Nincs kéz nincs süti.
^^
aztaku... xDDDD ezz n1
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
37
38
39
40
41
397
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact