d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev13738394041830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 9 2008 04:03pm
+9dex / +9str / +8max Dam / 5 Energy jewel, kb mennyit ér? smile.gif
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Mar 9 2008 05:20pm
Quote (Oberon_os @ Sun, 9 Mar 2008, 23:03)
+9dex / +9str / +8max Dam / 5 Energy jewel, kb mennyit ér? smile.gif


kár hogy 5 ene helyett nem 7 fhr

természetesen ez nagyon zsír jewel...

több 100 fg is lehet ha vki rákattan...

sztem az ilyen kb beárazhatatlan
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 9 2008 11:57pm
Quote (Oberon_os @ Sun, Mar 9 2008, 10:03pm)
+9dex / +9str / +8max Dam / 5 Energy jewel, kb mennyit ér? smile.gif


mennyi a level req-je?
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 10 2008 05:35am
euscnl-en mennyit ernek a kulcsok (terror/hate/dest)? Fontos lenne

e/ sry duplapostert

This post was edited by OWeRLoRD on Mar 10 2008 05:35am
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Mar 10 2008 10:10am



erre kéne pc

tudom hogy crap mert nem két soso meg nincs rajta fcr..de azért sztem érhet valamit
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 10 2008 10:16am
Quote (lacoking @ Mon, 10 Mar 2008, 17:10)
http://img292.imageshack.us/img292/5703/screenshot002yw4.jpg


erre kéne pc

tudom hogy crap mert nem két soso meg nincs rajta fcr..de azért sztem érhet valamit


hát ne haragudj de 1 ilyet ki vesz meg?
pulért kapsz már shakot is ami 100x jobb
ezt nemtom ki venné meg de sztem értéktelen.

még normális res sincs rajta..

This post was edited by Fuxy0415 on Mar 10 2008 10:16am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 10 2008 10:54am
Quote (Fuxy0415 @ Mon, 10 Mar 2008, 16:16)
hát ne haragudj de 1 ilyet ki vesz meg?
pulért kapsz már shakot is ami 100x jobb
ezt nemtom ki venné meg de sztem értéktelen.

még normális res sincs rajta..


BO/+mana után statban kb ugyanott van (sőt lehet több is) mint shako, és ez +27 str, és psn res kell sosonak, főleg ES-nek. De ettől még nightwing>>>>>> cold soson, éshamár circlet, kéne fcr (mer amiatt rakunk sosora circletet). Vagy str nélkül gosu lenne lvl49 duelernek (bár annak is kell fcr...). Szóval annyira nem trágya, de eladni sem igazán lehet.
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 10 2008 10:58am
Quote (Oberon_os @ Mon, 10 Mar 2008, 17:54)
BO/+mana után statban kb ugyanott van (sőt lehet több is) mint shako, és ez +27 str, és psn res kell sosonak, főleg ES-nek. De ettől még nightwing>>>>>> cold soson, éshamár circlet, kéne fcr (mer amiatt rakunk sosora circletet). Vagy str nélkül gosu lenne lvl49 duelernek (bár annak is kell fcr...). Szóval annyira nem trágya, de eladni sem igazán lehet.

kb ugyanott van mint az en postom ^^
most ha nemtudja eladni mire megy? smile.gif
46 manaval es sosora sem tennem ra de te tudod.


Quote (beni @ Mon, 10 Mar 2008, 17:59)
Shako mondjuk ad BO levelhez is, ráadásul van rajta 10% dr ... Szóval szerintem ilyet nem nagyon venne senki, max ha str ügyileg nagyon megszorul.


yy ^^ smile.gif

This post was edited by Fuxy0415 on Mar 10 2008 10:59am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2008 10:59am
Quote (Oberon_os @ Mon, Mar 10 2008, 05:54pm)
BO/+mana után statban kb ugyanott van (sőt lehet több is) mint shako, és ez +27 str, és psn res kell sosonak, főleg ES-nek. De ettől még nightwing>>>>>> cold soson, éshamár circlet, kéne fcr (mer amiatt rakunk sosora circletet). Vagy str nélkül gosu lenne lvl49 duelernek (bár annak is kell fcr...). Szóval annyira nem trágya, de eladni sem igazán lehet.


Shako mondjuk ad BO levelhez is, ráadásul van rajta 10% dr ... Szóval szerintem ilyet nem nagyon venne senki, max ha str ügyileg nagyon megszorul.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Mar 11 2008 03:03am
fcr nélkül sz@rt se ér? sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev13738394041830Next
Closed New Topic New Poll