d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1379737983799380038014765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 3 2019 01:15pm
Quote (Smat @ 3 Dec 2019 00:36)
Tuleltem az elso ejszakat, aludtam kb 4 orat osszesen ugy hogy legalabb 6x felebredtem de mar nem vagyok a halalomon, szerencsere ma meg holnap nem kell dolgoznom ugyhogy nyugodtan tudok pihenni itthon.
Sokszor lebuzizzuk meg kurva anyazzuk itt a masikat meg a cifra fosast kivanjuk nekik, de ezt a bolcsessegfog huzast meg a fajdalmat ami vele jar utana, senkinek sem kivanom. Az elso bolcsessegfogat amit tavaly huztak ki azzal nem volt problema, lyukas volt csak es ez volt az egyetlen oka hogy kihuztak mert nem volt mar energiam betometni inkabb legyen kint aztan kesz, azzal 1 nap utan elallt a verzes es nem is fajt annyira mint ez a mostani.

Tl;dr

Szar dolog a bolcsessegfog


nekem tavaly tavasszal vették ki kétoldalról a két alsó bölcsességfogam mert előrefele nőttek + ciszta is volt
azt hittem megdöglök :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 3 2019 02:03pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 3 2019 07:40pm)


Sok csöves várja a csodát ahelyett, hogy dolgozna!
Szocialista, nincstelen csőcselék! Csak panaszkodni tudnak ahelyett, hogy kapnának az alkalmon és elvégeznék amit el kell!

Szerencsére Orbán Viktor miniszterelnök úr nem tömi segéllyekkel ezeknek a szemét hazaárulóknak a pofáját!
Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Dec 3 2019 04:40pm
Quote (Smat @ Dec 2 2019 12:50pm)
Ma kihuztak, halalomon vagyok, 4 darabba vagtak es ugy huztak mert majdnem 3 centi volt hosszra es 4 gyokere volt. Merev az alkapcsom mint az allat, tolom a jegkremet kiloszamra meg jegelem a fel arcomat de szerintem ebbol suicide lesz boys.


kitartast, en kettot vallaltam be egyszerre (alul, felül), utólag megbántam. :D
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Dec 3 2019 04:51pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 3 2019 08:15pm)
nekem tavaly tavasszal vették ki kétoldalról a két alsó bölcsességfogam mert előrefele nőttek + ciszta is volt
azt hittem megdöglök :)


Nekem fel eve vettek ki

Like a champ, megse ereztem

Mikor szajsebeszeten egyszerre 2 orvos feszitette kifele a kettetort fogam az keményebb volt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 3 2019 04:53pm
Quote (Sorvatkutyuska @ 3 Dec 2019 23:51)
Nekem fel eve vettek ki

Like a champ, megse ereztem

Mikor szajsebeszeten egyszerre 2 orvos feszitette kifele a kettetort fogam az keményebb volt


nem is a kivétel fájt, mert akkor kellemesen be voltam drogozva, hanem utána nagyjából 2 hónapig amikor akkora volt a pofám mint egy hörcsög két görögdinnyével a pofájában
két hétig sírva ettem a rántott húst mert nem voltam hajlandó ilyen pépes geciségeket enni

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 3 2019 04:53pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 4 2019 12:40am
Nekem mind a 4 bölcsessegfogat ki kene vetetni, az also 2 ki se nött es oldalra allnak, azt javasolta az orvos varjak amig elkezdik nyomni a szomszedos fogak gyökeret, mert onnantol allja a biztosito.
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Dec 4 2019 04:28am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 3 2019 11:53pm)
nem is a kivétel fájt, mert akkor kellemesen be voltam drogozva, hanem utána nagyjából 2 hónapig amikor akkora volt a pofám mint egy hörcsög két görögdinnyével a pofájában
két hétig sírva ettem a rántott húst mert nem voltam hajlandó ilyen pépes geciségeket enni


Fogalmam sincs mi fuggvenye (orvos, a fogad, hajlam) nalam se kozben se utana nem volt ra gond, begyógyult pikkpakk

Remeljuk a tobbi bolcseszfogadat nem kell kihuzni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 4 2019 04:38am
Quote (Sorvatkutyuska @ 4 Dec 2019 11:28)
Fogalmam sincs mi fuggvenye (orvos, a fogad, hajlam) nalam se kozben se utana nem volt ra gond, begyógyult pikkpakk

Remeljuk a tobbi bolcseszfogadat nem kell kihuzni


hát a két fenti az normális irányba áll és nem mennek sehova, szóval elvileg nem kell hozzájuk nyúlni, úgyhogy ezen már túl vagyok :D
csak a két alsó volt ilyen retardált hogy előrefelé álltak a többi fogam felé, de ilyen minimálisan bevolt már gyulladva hónapok óta aztán a nyirokcsomóim állandóan felvoltak dagadva picit meg ilyen kisugárzó (főleg fej) fájásokat okozott
én meg úgy voltam vele h faszom se csinálja ezt kétszer, menjen egyszerre ki mind a kettő, az egyiknél meg volt egy ciszta amit ki kellett kapargatni aztán be volt gyulladva mint a szar utána, meg hát így eleve kb az állkapocs csontomból kellett kivésni ezt a két szerencsétlen fogat, szóval volt rajta mit fúrni faragni, de mondtam hogy engem altassanak el vagy valami, aztán ilyen félaltatásba csinálták (mert teljes az nem annyira lehet meg kockázatos) úgyhogy bevoltam állva mint a szar, úgyhogy műtét közben csak a fúró vibrálását éreztem úgy igazából, az igazi szenvedés utána jött :D

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 4 2019 04:39am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 4 2019 07:46am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Dec 4 2019 09:40am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 4 2019 02:46pm)


Ez actually megszokott velem tortenni, vagyha megkerdezem vkitol mennyi az ido es 420 huehuehue
Go Back To Magyar Topic List
Prev1379737983799380038014765Next
Add Reply New Topic New Poll