Quote (Sorvatkutyuska @ 4 Dec 2019 11:28)
Fogalmam sincs mi fuggvenye (orvos, a fogad, hajlam) nalam se kozben se utana nem volt ra gond, begyógyult pikkpakk
Remeljuk a tobbi bolcseszfogadat nem kell kihuzni
hát a két fenti az normális irányba áll és nem mennek sehova, szóval elvileg nem kell hozzájuk nyúlni, úgyhogy ezen már túl vagyok

csak a két alsó volt ilyen retardált hogy előrefelé álltak a többi fogam felé, de ilyen minimálisan bevolt már gyulladva hónapok óta aztán a nyirokcsomóim állandóan felvoltak dagadva picit meg ilyen kisugárzó (főleg fej) fájásokat okozott
én meg úgy voltam vele h faszom se csinálja ezt kétszer, menjen egyszerre ki mind a kettő, az egyiknél meg volt egy ciszta amit ki kellett kapargatni aztán be volt gyulladva mint a szar utána, meg hát így eleve kb az állkapocs csontomból kellett kivésni ezt a két szerencsétlen fogat, szóval volt rajta mit fúrni faragni, de mondtam hogy engem altassanak el vagy valami, aztán ilyen félaltatásba csinálták (mert teljes az nem annyira lehet meg kockázatos) úgyhogy bevoltam állva mint a szar, úgyhogy műtét közben csak a fúró vibrálását éreztem úgy igazából, az igazi szenvedés utána jött
This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 4 2019 04:39am