d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1379637973798379938004765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 2 2019 05:59am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 2 Dec 2019 19:55)
nekiallhattak volna este 10kor is, elore szorni 1 kis sot pl...



rip, elotte emlits meg, hogy minden ram hagysz (kivetel hitel), ty


bazdmegmarnemtudomra hagyom mindenemet, az iskolam 25%-at, az automat es a vagyonomat, kivetel ezalol a jelenlegi tartozasom barhova. A search historymat pedig torolje az illetekes szemely, ty. bye bye
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 2 2019 06:00am
Quote (Smat @ 2 Dec 2019 12:59)
bazdmegmarnemtudomra hagyom mindenemet, az iskolam 25%-at, az automat es a vagyonomat, kivetel ezalol a jelenlegi tartozasom barhova. A search historymat pedig torolje az illetekes szemely, ty. bye bye


foglalom is az ibizai utamat, ott tali sracok. vegtelen chf eZ
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 2 2019 06:24am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 2 Dec 2019 13:09)
mondjuk itt 5-10cm esett, nem 30
marciusban pedig meglehetosen varatlan a 30cm, december elejen a 10cm meg nem...


jó hát csak érdekességképp írtam, nulla infrastruktúra van a hó eltakarításához mert nem nagyon esik, inkább kétévente megáll az élet 1 hétre minthogy egész télen készenlétben legyenek a hókotrók
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 2 2019 06:54am
Quote (MarcusD @ Dec 2 2019 01:24pm)
jó hát csak érdekességképp írtam, nulla infrastruktúra van a hó eltakarításához mert nem nagyon esik, inkább kétévente megáll az élet 1 hétre minthogy egész télen készenlétben legyenek a hókotrók

több marad stadionra
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 2 2019 07:27am
Quote (Senee @ 2 Dec 2019 13:54)
több marad stadionra


tobben jarnak nb1-2 meccsre, mint amenyni ember ilyenkor seggbe van baszva
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 2 2019 02:05pm
de tényleg, hogy mi a fenéért viselkedünk úgy, mint valami mediterrán ország..
az első hótól kezdve 2 hónapig mindenki meg van döbbenve
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 2 2019 02:52pm
Quote (TassassinHc @ 2 Dec 2019 21:05)
de tényleg, hogy mi a fenéért viselkedünk úgy, mint valami mediterrán ország..
az első hótól kezdve 2 hónapig mindenki meg van döbbenve


karacsony + soros miatt ofc
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 2 2019 05:36pm
Tuleltem az elso ejszakat, aludtam kb 4 orat osszesen ugy hogy legalabb 6x felebredtem de mar nem vagyok a halalomon, szerencsere ma meg holnap nem kell dolgoznom ugyhogy nyugodtan tudok pihenni itthon.
Sokszor lebuzizzuk meg kurva anyazzuk itt a masikat meg a cifra fosast kivanjuk nekik, de ezt a bolcsessegfog huzast meg a fajdalmat ami vele jar utana, senkinek sem kivanom. Az elso bolcsessegfogat amit tavaly huztak ki azzal nem volt problema, lyukas volt csak es ez volt az egyetlen oka hogy kihuztak mert nem volt mar energiam betometni inkabb legyen kint aztan kesz, azzal 1 nap utan elallt a verzes es nem is fajt annyira mint ez a mostani.

Tl;dr

Szar dolog a bolcsessegfog
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 2 2019 10:46pm
Nice :')

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 3 2019 12:40pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1379637973798379938004765Next
Add Reply New Topic New Poll