d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1379637973798379938005001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Jun 23 2011 04:54pm
Quote (Genthor @ Jun 23 2011 10:53pm)
WTF you are Doing in this Clip?
loadingmohabbat.cenzúrázva.com
Lol checkout this video - you will search your name on google after watching this amazing video.

Új facebook-vírus lenne? Nem merek rákattintani. A kis képen mintha egy női nemi szervben munkálkodna egy férfi nemi szerv.


ez kb hasonló mint az a script ami "nem tetszik gomb" néven ment
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 23 2011 05:25pm
volt ma bankett trófeában
kurva sok pezsgőt ittam3 kurva sok gyümölcsöt ettem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 23 2011 05:27pm
Quote (Genthor @ Jun 23 2011 11:53pm)
WTF you are Doing in this Clip?
loadingmohabbat.cenzúrázva.com
Lol checkout this video - you will search your name on google after watching this amazing video.

Új facebook-vírus lenne? Nem merek rákattintani. A kis képen mintha egy női nemi szervben munkálkodna egy férfi nemi szerv.


az összes ilyen az
amúgy firebuggal vagy hasonlóval meg tudod nézni, milyen linkek vannak hozzárendelve stb. és rákeresel hogy videós honlap-e vagy fake
vagy ilyesmi
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2011 05:38pm
nálunk is gecinagy vihar volt, ráadásul épp csomót várnom kellett buszra moszkva téren, mert eltolták fél órával az 1. éjszakaim indulási időpontját -.-

és még a net is elment egy ideig :ph34r:

holnap viszont irány ausztria, aztán meg olaszország, fasza lesz :)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 23 2011 05:39pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Jun 2011 01:38)
nálunk is gecinagy vihar volt, ráadásul épp csomót várnom kellett buszra moszkva téren, mert eltolták fél órával az 1. éjszakaim indulási időpontját -.-

és még a net is elment egy ideig :ph34r:

holnap viszont irány ausztria, aztán meg olaszország, fasza lesz :)


hogy hol?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2011 05:42pm
Quote (TouchCow @ 24 Jun 2011 01:39)
hogy hol?


tudtam, hogy valaki bele fog kötni, de nekem akkor is moszkva tér marad :P
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 23 2011 05:46pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 24 2011 12:38am)
holnap viszont irány ausztria, aztán meg olaszország, fasza lesz :)


de jó neked
hm bár jobban belegondolva... onnan nem tudsz spammolni, nem?

omg kezdek fáradni

This post was edited by A122 on Jun 23 2011 05:46pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2011 05:48pm
Quote (A122 @ 24 Jun 2011 01:46)
de jó neked
hm bár jobban belegondolva... onnan nem tudsz spammolni, nem?

omg kezdek fáradni


pár napig azért elleszek net nélkül :P
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jun 23 2011 06:27pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 23 2011 11:48pm)
pár napig azért elleszek net nélkül :P


obvious fake is obvious
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 23 2011 06:54pm
Quote (Genthor @ 23 Jun 2011 23:53)
WTF you are Doing in this Clip?
loadingmohabbat.cenzúrázva.com
Lol checkout this video - you will search your name on google after watching this amazing video.

Új facebook-vírus lenne? Nem merek rákattintani. A kis képen mintha egy női nemi szervben munkálkodna egy férfi nemi szerv.


ofkorsz, de te amúgy rákattintanál mindenre vagy wat? :D ami pornó és fb-n van, az sztem 100% vírus

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Jun 2011 01:38)
nálunk is gecinagy vihar volt, ráadásul épp csomót várnom kellett buszra moszkva téren, mert eltolták fél órával az 1. éjszakaim indulási időpontját -.-

és még a net is elment egy ideig :ph34r:

holnap viszont irány ausztria, aztán meg olaszország, fasza lesz :)


gl hf! :)

This post was edited by zsansaccount on Jun 23 2011 06:55pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1379637973798379938005001Next
Closed New Topic New Poll