Quote (bazdmegmarnemtudom @ 2 Dec 2019 11:39)
http://www.youtube.com/watch?v=_df6hoLSOOo
kivancsi vagyok, mikor tortenik meg az, hogy az orszag nem omlik ossze ettol a kibaszott hotol. foleg, hogy 1 hete tudjak, hogy esni fog :wacko:
még mindig nem annyira gáz mint a britbongoknál, Glasgowban egy márciusi hétfő este leesett ~30 centi hó, keddtől péntekig a legtöbb diszkont vagy be volt zárva, vagy 0 készlet volt. egyetemi órák elmaradtak, akinek akkor volt vizsgája azt későbbre rakták. kimentünk sétálni a hóba este 7-8 körül, mintha zombi apokalipszis lett volna, minden bolt zárva, semmi autó, járókelő, etc.
jó volt szombaton amikor elmentünk bevásárolni, délelőtt fél 10re nem maradt már lófasz se