d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1379537963797379837994765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 2 2019 01:49am
kibaszott ho
ofc ma kell mennem vasarolni
kosz soros
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Dec 2 2019 01:57am
Quote (FaceOfInsanity @ 1 Dec 2019 21:42)
ez a jedi fallen order mennyire kibaszottul idegesito jatek


elegge enyhen fogalmaztal
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 2 2019 02:15am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 2 2019 08:49am)
kibaszott ho
ofc ma kell mennem vasarolni
kosz soros



A vonatok is késnek.
Nincs mit.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 2 2019 02:39am
Quote (-joey- @ 2 Dec 2019 09:15)
A vonatok is késnek.
Nincs mit.




kivancsi vagyok, mikor tortenik meg az, hogy az orszag nem omlik ossze ettol a kibaszott hotol. foleg, hogy 1 hete tudjak, hogy esni fog :wacko:

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Dec 2 2019 02:58am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 2 2019 03:01am
Quote (Karan2_Returned @ 27 Nov 2019 15:06)
ezzel jatszani is lehet, vagy csak felevente kapsz egy dev updatet?


https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/e4rm3x/hammerhead_repels_a_heavy_air_assault/



This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 2 2019 03:11am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 2 2019 03:50am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 2 Dec 2019 11:39)
http://www.youtube.com/watch?v=_df6hoLSOOo

kivancsi vagyok, mikor tortenik meg az, hogy az orszag nem omlik ossze ettol a kibaszott hotol. foleg, hogy 1 hete tudjak, hogy esni fog :wacko:


még mindig nem annyira gáz mint a britbongoknál, Glasgowban egy márciusi hétfő este leesett ~30 centi hó, keddtől péntekig a legtöbb diszkont vagy be volt zárva, vagy 0 készlet volt. egyetemi órák elmaradtak, akinek akkor volt vizsgája azt későbbre rakták. kimentünk sétálni a hóba este 7-8 körül, mintha zombi apokalipszis lett volna, minden bolt zárva, semmi autó, járókelő, etc.

jó volt szombaton amikor elmentünk bevásárolni, délelőtt fél 10re nem maradt már lófasz se
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 2 2019 04:09am
Quote (MarcusD @ 2 Dec 2019 10:50)
még mindig nem annyira gáz mint a britbongoknál, Glasgowban egy márciusi hétfő este leesett ~30 centi hó, keddtől péntekig a legtöbb diszkont vagy be volt zárva, vagy 0 készlet volt. egyetemi órák elmaradtak, akinek akkor volt vizsgája azt későbbre rakták. kimentünk sétálni a hóba este 7-8 körül, mintha zombi apokalipszis lett volna, minden bolt zárva, semmi autó, járókelő, etc.

jó volt szombaton amikor elmentünk bevásárolni, délelőtt fél 10re nem maradt már lófasz se


mondjuk itt 5-10cm esett, nem 30
marciusban pedig meglehetosen varatlan a 30cm, december elejen a 10cm meg nem...
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 2 2019 05:20am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 2 2019 09:39am)
http://www.youtube.com/watch?v=_df6hoLSOOo

kivancsi vagyok, mikor tortenik meg az, hogy az orszag nem omlik ossze ettol a kibaszott hotol. foleg, hogy 1 hete tudjak, hogy esni fog :wacko:



Este 10 ota esik es ma reggel 9 kor amikor en indultam jott szembe az elso hokotro(ami ugye magaban is gecinagy sort csinalt maga mogott)
Sose ertettem h az ilyen miert nincs mozgositva hajnal 3 kor (ugyanigy 1 napos utjavitasi munkak is rendszerint focsucsban vannak reggel 5 helyett mondjuk)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 2 2019 05:50am
Quote (Smat @ 27 Nov 2019 09:34)
Gecis kurva bolcsessegfog, ma remelem hogy kihuzzak a gecibe mert mar a faszom kivan vele, 3 het alatt 3x volt begyulladva, nem egyenesen felfele jon hanem oldalra bele a masik fogamba hogy bassza szajba a kurva anyjat, biztos kellemes lesz hogy szetkaszaboljak majd az inyemet utana meg osszevarjak de mar rohadtul kivan vele a faszom hogy nem tudok normalisan enni meg ragni mert kb instant begyullad.
Kill me.


Ma kihuztak, halalomon vagyok, 4 darabba vagtak es ugy huztak mert majdnem 3 centi volt hosszra es 4 gyokere volt. Merev az alkapcsom mint az allat, tolom a jegkremet kiloszamra meg jegelem a fel arcomat de szerintem ebbol suicide lesz boys.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 2 2019 05:55am
Quote (cowding @ 2 Dec 2019 12:20)
Este 10 ota esik es ma reggel 9 kor amikor en indultam jott szembe az elso hokotro(ami ugye magaban is gecinagy sort csinalt maga mogott)
Sose ertettem h az ilyen miert nincs mozgositva hajnal 3 kor (ugyanigy 1 napos utjavitasi munkak is rendszerint focsucsban vannak reggel 5 helyett mondjuk)


nekiallhattak volna este 10kor is, elore szorni 1 kis sot pl...

Quote (Smat @ 2 Dec 2019 12:50)
Ma kihuztak, halalomon vagyok, 4 darabba vagtak es ugy huztak mert majdnem 3 centi volt hosszra es 4 gyokere volt. Merev az alkapcsom mint az allat, tolom a jegkremet kiloszamra meg jegelem a fel arcomat de szerintem ebbol suicide lesz boys.


rip, elotte emlits meg, hogy minden ram hagysz (kivetel hitel), ty
Go Back To Magyar Topic List
Prev1379537963797379837994765Next
Add Reply New Topic New Poll