d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1379537963797379837995001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 23 2011 03:50pm
Quote (hedgehogsword @ 23 Jun 2011 23:37)
én is, max eltünedezek :p amúgy 12perc és talán betesz


bent vaaaaagy!!

gondolkozom rajta, h megvegyem tryndameret... :D mert most megvettem NA-n kipróbálni és eléggé tetszik
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 23 2011 03:53pm
WTF you are Doing in this Clip?
loadingmohabbat.cenzúrázva.com
Lol checkout this video - you will search your name on google after watching this amazing video.

Új facebook-vírus lenne? Nem merek rákattintani. A kis képen mintha egy női nemi szervben munkálkodna egy férfi nemi szerv.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 23 2011 03:55pm
Quote (Genthor @ 23 Jun 2011 22:53)
WTF you are Doing in this Clip?
loadingmohabbat.cenzúrázva.com
Lol checkout this video - you will search your name on google after watching this amazing video.

Új facebook-vírus lenne? Nem merek rákattintani. A kis képen mintha egy női nemi szervben munkálkodna egy férfi nemi szerv.


jjaja, azzal vigyázz. Én is majdnem beszippantottam.
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Jun 23 2011 03:58pm
Quote (Nerz8 @ Jun 23 2011 10:46pm)
szeretnék még több vihar-related postot olvasni facebookon.


Vegyél fel és akár még üzenetet is írok!
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 23 2011 04:03pm
-Miért szomorú a szar???
-Mert szar neki!
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Jun 23 2011 04:07pm
Quote (kusziyoker @ Jun 23 2011 11:03pm)
-Miért szomorú a szar???
-Mert szar neki!


:mellow:
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Jun 23 2011 04:09pm
http://commando.hu/like/11990
"lyukatál"
Az hol van?
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 23 2011 04:10pm
Quote (Puppet @ 23 Jun 2011 23:09)
http://commando.hu/like/11990
"lyukatál"
Az hol van?


tuti a seggeden
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 04:13pm
Quote (Puppet @ Jun 23 2011 11:09pm)
http://commando.hu/like/11990
"lyukatál"
Az hol van?


Jukatán-félsziget, csak elírta

egyébként gáz, hogy 89 ember képes volt likeolni ezt a szart
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Jun 23 2011 04:14pm
Quote (beni @ Jun 23 2011 11:13pm)
Jukatán-félsziget, csak elírta

egyébként gáz, hogy 89 ember képes volt likeolni ezt a szart


naja az a másik :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1379537963797379837995001Next
Closed New Topic New Poll