Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Nov 2019 22:00)
ide olyat kell postolni ami senkit se erdekel, nem itt kell dumcsizni olyan temarol ami 1-2 embert erdekel. de nemtudlak megakadalyozni abban hogy postolj szal azt csinalsz amit akarsz :)
mi a fasznak nyitni topikot egy olyan játéknak amit 2-3 ember játszik és az is csak néha néha
én mondjuk nem tudom, én nyitottam néhány sikeres topikot ilyen játékoknak amik naponta többszáz replyt kapnak:
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=81436285&f=129https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=74900740&f=129+ még egy warframe topik ami annyira aktív, hogy mindig a sub legtetejére kerül és alig tudok rákattintani ezért be se linkelem