Quote (MarcusD @ 30 Nov 2019 18:24)
jo hát utoljára kb fél éve toltam, gondoltam akkor már tolok valami uj buildet
lehet nekem is azt kene kb, nagyon szenvedes ez most

szar a gear ofc, de elozo sem volt jobb, nem vettem ra semmit, random legendarykat szortam ra 84-94n...
raadasul ujat huzni most cba, meg erre is kell 3 lvl, ofc repuk se maxok , tehat +150% repu scrollom se lenne...