d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1379137923793379437955001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 23 2011 12:48pm
befosok

egyik gimis osztálytársam most postolt facebookra egy IHM - mizu videót, deígy mindenféle kommentár nélkül
direkt megnéztem, az ilyen fasz alkalmazások spamjein kívül ez volt a LEGELSŐ wall postja facebookon... valami 2010 legelején regelt.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 23 2011 12:49pm
Quote (bajcli @ 23 Jun 2011 20:48)
befosok

egyik gimis osztálytársam most postolt facebookra egy IHM - mizu videót, deígy mindenféle kommentár nélkül
direkt megnéztem, az ilyen fasz alkalmazások spamjein kívül ez volt a LEGELSŐ wall postja facebookon... valami 2010 legelején regelt.


newfag
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 23 2011 12:57pm
Quote (bajcli @ 23 Jun 2011 20:48)
befosok

egyik gimis osztálytársam most postolt facebookra egy IHM - mizu videót, deígy mindenféle kommentár nélkül
direkt megnéztem, az ilyen fasz alkalmazások spamjein kívül ez volt a LEGELSŐ wall postja facebookon... valami 2010 legelején regelt.


ennel durvabb volt a reggeli chilis-jalapenos fosasom. volt am chipotlAWAY

This post was edited by ecneB on Jun 23 2011 01:01pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 23 2011 01:00pm
Quote (ecneB @ Jun 23 2011 07:57pm)
ennel durvabb volt a reggeli chilis-jalapenos fosasom. volt am chipotleAWAY


Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 23 2011 01:01pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 23 2011 01:07pm
Quote (ecneB @ Jun 23 2011 08:01pm)
http://www.youtube.com/watch?v=xEK-WX3gSSE


mi az a chipotle
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 23 2011 01:11pm
Quote (ecneB @ Jun 23 2011 08:08pm)


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 01:19pm
Quote (Kenny10 @ Jun 23 2011 07:37pm)
Lett melóm, hétfőtől kezdhetek, csavar, vasüzletben fogok melózni. Gondolom majd pakolászok stb...
http://24.media.tumblr.com/tumblr_llzxf4sJGw1qhiwv6o1_400.jpg


inb4

syl vashulladékos vagy csapagy, csapagy, szimering poén

egyébként gz : )
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 23 2011 01:19pm
Quote (Kenny10 @ 23 Jun 2011 20:37)
Lett melóm, hétfőtől kezdhetek, csavar, vasüzletben fogok melózni. Gondolom majd pakolászok stb...
http://24.media.tumblr.com/tumblr_llzxf4sJGw1qhiwv6o1_400.jpg


jó munkát majd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1379137923793379437955001Next
Closed New Topic New Poll