Quote (Kenny10 @ Jun 23 2011 07:37pm)
Lett melóm, hétfőtől kezdhetek, csavar, vasüzletben fogok melózni. Gondolom majd pakolászok stb...
http://24.media.tumblr.com/tumblr_llzxf4sJGw1qhiwv6o1_400.jpg
inb4
syl vashulladékos vagy csapagy, csapagy, szimering poén
egyébként gz : )