Quote (-joey- @ 1 Sep 2015 16:32)
Nem önző, csak van egyénisége. :D
mondjuk szerencsére mindig pont azoknak van macskájuk, akik ugyanolyanok mint a macska
megbizhatatlan szarfaszadékok ráadásul undorito mocsok gecik is mellé
egy kutyának inkább van egyénisége, az jobban ki tud mutatni bármilyen érzelmet meg látod is rajta hogy mit akar
This post was edited by sylke on Sep 1 2015 09:00am