d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13783793803813824765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2015 07:48am
Quote (rapiddani @ Sep 1 2015 01:30pm)
sok múlik a macskáknál is a nevelésen, nekem most van egy mainecoon meg egy ragdoll, hidd el ,hogy mindkettő ad épp elég szeretetet, csak macskánál fel kell fogni ,hogy az van amit ő akar, ő dönti el mikor akarja, nem egy kutya hogy csicskáztatod, ők is jönnek ha akarják, de ha gyökér vagy és streamelés közbe 62. alkalommal rakod magad mögé a karfára hogy imponálj a streamereknek és még vagy akkora gyökér hogy a szemdet odarakod, akkor fogyatékosság confirmed.

http://i.imgur.com/aMxDYUS.jpg

:F


++
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2015 08:00am
Quote (rapiddani @ 1 Sep 2015 14:30)
sok múlik a macskáknál is a nevelésen, nekem most van egy mainecoon meg egy ragdoll, hidd el ,hogy mindkettő ad épp elég szeretetet, csak macskánál fel kell fogni ,hogy az van amit ő akar, ő dönti el mikor akarja, nem egy kutya hogy csicskáztatod, ők is jönnek ha akarják, de ha gyökér vagy és streamelés közbe 62. alkalommal rakod magad mögé a karfára hogy imponálj a streamereknek és még vagy akkora gyökér hogy a szemdet odarakod, akkor fogyatékosság confirmed.

http://i.imgur.com/aMxDYUS.jpg

:F


= egy utolso önzö kis faszpörgettyü
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 08:03am
ez a macskás farokmozgatás pl nekem nem mondott semmit de aki ismeri az állatot az akkor így tudja, h ilyenkor ideges és akkor már rögtön másképp állsz hozzá
ugyanígy pl a kutya mikor azt látja h valaki így félve óvatosan közelít az idegesíti mert azt hiszi rosszban sántikál vagy idk és akkor persze h rámorog
nővéremnek volt egy kaukázusija is és az is tök jámbor volt ha simán odamentél játszani vele nem volt semmi baja de ha vki így lassan mozogva félve ment oda az rohadtul zavarta

meg amikor így direkt cukkoltam leutánozva a ragadozók mozgását amikor becserkészik a vadat; hogy így lassan közelítettem felé és egyre így húzodtam össze, ugrásra készen X:D:XD
ő meg mindig így figyelt meg zavarba jött és mikor megálltam ő is megmerevedett aztán mikor ráugrottam akkor elfutott azt akkor kergetőztünk a hinta körül
mikor meg sokadszorra csináltam vele egyhuzamba akkor meg elkezdett ugatni meg idegeskedni :XD:XD utána meg lenyugtattam megsimogattam
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 1 2015 08:27am
Quote (sylke @ Sep 1 2015 02:00pm)
= egy utolso önzö kis faszpörgettyü


jó hát te minden állatot haszonállatnak nézel, szerintem egy papagájtól is elvárnád ,hogy tojja a tojást vagy kibaszod a gecibe mert önző
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2015 08:32am
Quote (sylke @ Sep 1 2015 03:00pm)
= egy utolso önzö kis faszpörgettyü


Nem önző, csak van egyénisége. :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 1 2015 08:44am
Quote (Senee @ Sep 1 2015 12:38pm)
hááát
nővérem tacsija 9kg

de én már azt is annak mondanám mert kibaszott szívós egy jószág, lehet vele baromkodni rendesen
mondjuk vásárban vette 2ezerér és sztem nem színtiszta tacsi, van benne egy kis terrier is (fejforma meg ugrálás miatt gondolom - majd otthonról postolok róla képet :o))



belinkelném azt a képet amin egy streamer csaj hátrafordul a széktámlán a macskának puszit adni a macska meg kibassza a szemét (kajak vérzett neki.. majd megkeresem) :XD
a macskák nekem túl öntörvényűek vagy idk de nem utálom őket vagy ilyesmi


meg is van

http://www.youtube.com/watch?v=W4rvouqyVUk



egy kutyával meg ha lebirkózod, hogy ki van feljebb a ranglétrán akkor onnantól nem fog izmoskodni
de ez a macska imo nem is izmoskodott, lehet csak nézett vmit a csaj meg elé ment és ezzel akarta elzavarni... fasztudja mi jár a fejükben ilyenkor


Ha lenne cicám tuti az első dolgom lenne eltávolíttatni a karmait.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 08:55am




Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 1 2015 08:57am
ez meg a nagy :o)







h3h3
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2015 08:59am
Quote (-joey- @ 1 Sep 2015 16:32)
Nem önző, csak van egyénisége. :D


mondjuk szerencsére mindig pont azoknak van macskájuk, akik ugyanolyanok mint a macska
megbizhatatlan szarfaszadékok ráadásul undorito mocsok gecik is mellé

egy kutyának inkább van egyénisége, az jobban ki tud mutatni bármilyen érzelmet meg látod is rajta hogy mit akar

This post was edited by sylke on Sep 1 2015 09:00am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 1 2015 09:28am
Quote (beni @ 1 Sep 2015 16:44)
Ha lenne cicám tuti az első dolgom lenne eltávolíttatni a karmait.


Én első körben a macskát távolítanám el.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13783793803813824765Next
Add Reply New Topic New Poll