d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13783793803813825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 6 2012 07:59am
pedig a rétes is leveles tészta
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 6 2012 08:00am
Quote (Norina @ May 6 2012 02:55pm)
annak azért nem biztos, hogy békülős szex lenne a vége ^^
vagy legalábbis nem vele^^


:blush:

Quote (jarabekg @ May 6 2012 02:59pm)
pedig a rétes is leveles tészta


oké, de tortának? ...

This post was edited by beni on May 6 2012 08:00am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2012 08:02am
Quote (jarabekg @ 6 May 2012 15:59)
pedig a rétes is leveles tészta


retes
torta
most valaszd ki melyiket sutotte beni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 6 2012 08:47am
Quote (jarabekg @ 6 May 2012 15:44)
én egyedül élek, két személyes mosogatógépem van, és így is kevesebb vizet fogyasztok, mint ha mosogatnék.

ráadásul nekem kb muszáj is volt, mert a boiler éjszakai áramon van, és ha napközben elmosogatom a melegvizet, akkor nem tudok egyéb dolgokat csinálni


mondjuk én még gyümölcsöt sem mosnék állóvízben ~~


állóvízben gyümölcsöt mosni = gg

amúgy +1 a mosogatógépnek, kevesebb vizet fogyaszt, egyszeri kiadás és sokkal tisztábban mossa el a dolgokat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 6 2012 08:57am
Quote (ecneB @ May 6 2012 03:47pm)
állóvízben gyümölcsöt mosni = gg

amúgy +1 a mosogatógépnek, kevesebb vizet fogyaszt, egyszeri kiadás és sokkal tisztábban mossa el a dolgokat


Az már nem a mosogatógépen, hanem a tablettán múlik
just sayin
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 6 2012 08:58am
Quote (Vismajor @ 6 May 2012 16:57)
Az már nem a mosogatógépen, hanem a  tablettán múlik
just sayin


sok különbség nincs a tabletták között
just sayin'
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 6 2012 08:58am
Quote (ecneB @ May 6 2012 03:58pm)
sok különbség nincs a tabletták között
just sayin'


:'DDD
rendben
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 6 2012 09:00am
Jó nagy a pöcsöm.
just sayin'
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 6 2012 09:08am
Quote (Bendeguz @ 6 May 2012 16:00)
Jó nagy a pöcsöm.
just sayin'


jajte :'DDD
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 6 2012 11:31am
>tfw online futamod van este, de eredetileg nem is lettél volna itthon, így barátnőd libapartyt szervezett a kecóba
>tfw görnyedsz a gép előtt kontrollerrel a kezedbe, fejhallgatóban és 3 lány van a lakásban
Go Back To Magyar Topic List
Prev13783793803813825001Next
Closed New Topic New Poll