Quote (jarabekg @ 6 May 2012 15:44)
én egyedül élek, két személyes mosogatógépem van, és így is kevesebb vizet fogyasztok, mint ha mosogatnék.
ráadásul nekem kb muszáj is volt, mert a boiler éjszakai áramon van, és ha napközben elmosogatom a melegvizet, akkor nem tudok egyéb dolgokat csinálni
mondjuk én még gyümölcsöt sem mosnék állóvízben ~~
állóvízben gyümölcsöt mosni = gg
amúgy +1 a mosogatógépnek, kevesebb vizet fogyaszt, egyszeri kiadás és sokkal tisztábban mossa el a dolgokat