d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1378379380381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 7 2011 04:31pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 7 Oct 2011 22:34)
2 hetes bump. :D


Azon filózok mostanában, hogy lehet vissza lett véve a passrate... Nem elég, hogy a mi guildünkbne van annyi fail mint égen a csillag, hanem:

Wildmike Resets Sc Ladder by njaguar on 27 Aug 2011 21:13
...és még egy nyomvadt HH sincs, pedig lassan másfél hónapja volt reset.

Régebben ilyenkor már tuti volt pár HH... de lehet az is közrejátszik, hogy picit kevesebben tolják.

Tihy-n, Krisszen és rajtam kívül van még olyan magyar aki tolja az LS-t?


Én játszanék, megvan minden cuccom hozzá csakhát Suli és Munka mellett nincs időm rá. :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 8 2011 02:03am
Quote (Namechange @ 8 Oct 2011 00:31)
Én játszanék, megvan minden cuccom hozzá csakhát Suli és Munka mellett nincs időm rá. :(


Mit dolgozol?

Amúgy az egész jsp le van ülve. Jönnie kellett volna a kurva d2 resetnek ....
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Oct 8 2011 10:16am
Ezt a topicot Beninek küldöm, hogy ő is ritörnöljön LS HC-ba: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57928487&f=272
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 8 2011 02:24pm
Quote (Gyuladze @ Oct 8 2011 05:16pm)
Ezt a topicot Beninek küldöm, hogy ő is ritörnöljön LS HC-ba: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57928487&f=272


:hug:

majd ha már lesz alchemist...úgy kiegyenlített lenne a verseny a 24/7 kattingatásom mellett
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 9 2011 09:21am
kopek azért jól beindult az LS-ben :)

Quote
Sep 30 2011 09:24am kopek66 Earned 1 Guild Point(s)
Sep 27 2011 09:13am kopek66 Earned 5 Guild Point(s)
Sep 18 2011 10:26pm kopek66 Earned 1 Guild Point(s)
Sep 17 2011 11:08am kopek66 Earned 1 Guild Point(s)
Sep 12 2011 07:17pm kopek66 Earned 2 Guild Point(s)
Sep 8 2011 09:43pm kopek66 Earned 1 Guild Point(s)
Aug 20 2011 01:57pm kopek66 Earned 1 Guild Point(s)


hiányzik :\ kénye már egy RL tali


Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 9 2011 09:35am
Quote (beni @ 9 Oct 2011 17:21)
kopek azért jól beindult az LS-ben :)



hiányzik :\ kénye már egy RL tali


szervezz egyet, arra talan eljossz :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 9 2011 10:04am
Quote (vtibor @ Oct 9 2011 04:35pm)
szervezz egyet, arra talan eljossz :D


kis optimista :D

egyébként meg fogok is ... de jövő hét megint foglalt végig ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 9 2011 10:56am
Quote (beni @ 9 Oct 2011 18:04)
kis optimista :D

egyébként meg fogok is ... de jövő hét megint foglalt végig ^^


Mit beszéltünk? Nyár elején még. Kellene sörözni egyet, mondom nekem az a hét nem jó, mert még van vizsga, de utána free vagyok egész nyáron, erre te:
Ja az a hét nekem se jó, mert mész edzsére, aztán meg edzőtábor, aztán búvárkodás, aztán kösz teso etc. :C


DE AZÉRT TE VETETTED FEL, HOGY KELLENE SÖRÖZNI! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Quote (vtibor @ 9 Oct 2011 17:35)
szervezz egyet, arra talan eljossz :D


Odahív mindenkit magához, aztán nem enged be senkit mert éppen raidel...
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 10 2011 04:41am
Quote (josheide @ Oct 8 2011 10:03am)
Mit dolgozol?

Amúgy az egész jsp le van ülve. Jönnie kellett volna a kurva d2 resetnek ....


vagy inkabb d3nak : D !
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,696.08
Trader: Trusted
Oct 10 2011 03:14pm
Quote (beni @ 9 Oct 2011 17:21)
kopek azért jól beindult az LS-ben :)



hiányzik :\ kénye már egy RL tali


Nahh, jó látni, hogy van még aktív magyar... :)


Amúgy ez egy egész szép nap volt... :D

10 Oct 2011 23:02 Marajer1 Earned 1 Guild Point(s)
10 Oct 2011 22:51 Synesth Earned 1 Guild Point(s)
10 Oct 2011 22:51 vxxtimmie Earned 1 Guild Point(s)
10 Oct 2011 22:50 SCXiao Earned 1 Guild Point(s)
10 Oct 2011 22:50 diablowebstar7 Earned 1 Guild Point(s)
10 Oct 2011 22:50 Flo13 Earned 1 Guild Point(s)
10 Oct 2011 21:08 xstefanox8080 Earned 6 Guild Point(s)
10 Oct 2011 21:08 Melo_ITA Earned 5 Guild Point(s)

10 Oct 2011 21:08 garanews Earned 1 Guild Point(s)
10 Oct 2011 21:08 kani Earned 1 Guild Point(s)
10 Oct 2011 21:08 homersimpsonjsp Earned 1 Guild Point(s)
10 Oct 2011 18:42 Flo13 Earned 10 Guild Point(s)
10 Oct 2011 17:20 SCXiao Earned 1 Guild Point(s)
10 Oct 2011 11:53 diablowebstar7 Earned 1 Guild Point(s)

^^

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Oct 10 2011 03:14pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378379380381Next
Closed New Topic New Poll