Quote (szabika @ 8 Mar 2012 00:33)
http://m.blog.hu/bi/bikegirls/image/atherton/2012febr/aero2.jpg
tiltott testtartást reklámozni...

Quote (hedgehogsword @ 8 Mar 2012 00:35)
végül forever alone a 3 fokban nem mentem el :C
Jaja, nekem sincs túl nagy affinitásom, hogy ilyenkor tekerjek, legyen már meleg. >.<'