d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1378379380381382410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 6 2012 06:16am
én holnap délelőttfele vagy kora délután tolok egy jánoshegy kört, csatlakozik valaki?
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 7 2012 04:33pm


tiltott testtartást reklámozni...
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 7 2012 04:35pm
Quote (hedgehogsword @ 6 Mar 2012 14:16)
én holnap délelőttfele vagy kora délután tolok egy jánoshegy kört, csatlakozik valaki?


végül forever alone a 3 fokban nem mentem el :C
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,256.77
Trader: Trusted
Mar 8 2012 08:02am
Quote (szabika @ 8 Mar 2012 00:33)
http://m.blog.hu/bi/bikegirls/image/atherton/2012febr/aero2.jpg

tiltott testtartást reklámozni...


:drool:



Quote (hedgehogsword @ 8 Mar 2012 00:35)
végül forever alone a 3 fokban nem mentem el :C



Jaja, nekem sincs túl nagy affinitásom, hogy ilyenkor tekerjek, legyen már meleg. >.<'
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 8 2012 08:10am
lol bepróbálkoztak a lakatomnál
jól látszik hogy a zár vége felé a gumiborítás el van vágva, a gerinc illesztés meg szét van karcolva

szerintem kicsi volt a drótvágója :lol:
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,256.77
Trader: Trusted
Mar 8 2012 08:27am
Quote (szabika @ 8 Mar 2012 16:10)
lol bepróbálkoztak a lakatomnál
jól látszik hogy a zár vége felé a gumiborítás el van vágva, a gerinc illesztés meg szét van karcolva

szerintem kicsi volt a drótvágója :lol:


:S :S

Milyen zárad van? :o

Én holnap veszek egy ilyet... remélem elég lesz ~~


12/12/900

Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 8 2012 08:32am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Mar 8 2012 03:27pm)
:S :S

Milyen zárad van? :o

Én holnap veszek egy ilyet... remélem elég lesz ~~


12/12/900

http://www.pilissport.hu/images/cvtd_images/images/altrix/lakat/lancos_5760601_cvtd_xx210.jpg


Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,256.77
Trader: Trusted
Mar 8 2012 08:37am
Quote (szabika @ 8 Mar 2012 16:32)
http://criticalmass.hu/files/gerinc-vagva.jpg


Hmm... mondjuk a Kryptonite az nem szar. :D

Lényeg, hogy megvédte a kerót. ^^


/e: Szerinted elég lesz az a lánc, ami a képen van? Nem értek nagyon hozzá... :unsure:

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Mar 8 2012 08:38am
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 8 2012 08:42am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Mar 8 2012 03:37pm)
Hmm... mondjuk a Kryptonite az nem szar. :D

Lényeg, hogy megvédte a kerót. ^^


/e: Szerinted elég lesz az a lánc, ami a képen van? Nem értek nagyon hozzá... :unsure:


robogó, nem bicó :)
bicóm kb 2szer köthettem ki, mert mindig tekerni voltam vele. sosem valahova menni

amúgy jók ezek a láncok, csak a f@szom hordozgatna +3kg fémet :D
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,256.77
Trader: Trusted
Mar 8 2012 08:46am
Quote (szabika @ 8 Mar 2012 16:42)
robogó, nem bicó :)
bicóm kb 2szer köthettem ki, mert mindig tekerni voltam vele. sosem valahova menni

amúgy jók ezek a láncok, csak a f@szom hordozgatna +3kg fémet :D


Jogos. ^^

Nekem is majd csak akkor kell, ha melóba megyek vagy a boltba vagy ilyesmi... túrára nem viszem, bár... erősítene az tuti. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378379380381382410Next
Add Reply New Topic New Poll