d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1378837893790379137924765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 26 2019 01:42am
7-től van vérvétel. Megérkezek 6:50-re, 28-an vannak előttem. Mondom okj.
A fele nyugdíjas, nyilván nekik kurva fontos már hajnalban odamenni, nehogy a dolgozó ember időben végezzen.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 26 2019 02:02am
Quote (-joey- @ 26 Nov 2019 08:42)
7-től van vérvétel. Megérkezek 6:50-re, 28-an vannak előttem. Mondom okj.
A fele nyugdíjas, nyilván nekik kurva fontos már hajnalban odamenni, nehogy a dolgozó ember időben végezzen.


rendelo + korhaz nyuggernek a kozossegi program
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 26 2019 02:08am
https://index.hu/kultur/zene/2019/11/26/eurovizio_mtva_emmi_a_dal/

elmorzsoltam 1 konnycseppet, hogy nem veszunk reszt ezen a fantasztikus versenyen
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 26 2019 04:27am
Quote (-joey- @ 26 Nov 2019 10:42)
7-től van vérvétel. Megérkezek 6:50-re, 28-an vannak előttem. Mondom okj.
A fele nyugdíjas, nyilván nekik kurva fontos már hajnalban odamenni, nehogy a dolgozó ember időben végezzen.


te rohadt nyuggerofób

#notmykaller
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 26 2019 06:06am
Quote (Senee @ 26 Nov 2019 07:26)
Már van annyi passzív jövedelmed a kriptovalutákból, hogy elérted az anyagi függetlenséget?!


megnyertem az Eurojackpotot winkwink
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 26 2019 06:20am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 25 Nov 2019 22:15)
kar hogy gd is ilyen full fogyatekos game, mint poe instant leech nerf elott. az, hogy te ugyesen dodgeolgatni probalsz, az lofaszra sem vezet :DDD facetank, es ha eleg a leech, nem 1hitel a boss, akkor win


a roguelike bossokat meg lokarrt nem fogod facetankolni sok builddel, mélyebb SRokat meg literally semmivel. a nightblade buildek talán ilyenek ahol van 80 attack modifiered és csak tartod a bal klikket a bosson és spamolod a 2-3 spelledet off cd és azok healelnek eleget

a buildek nagyrésze amiket én toltam meg láttam h mások tolják azok inkább ilyen d3 style ahol a sebző spelljeiden azért van egy közepes cooldown ezért van időd kiteolni meg dodgeolni bőven
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 26 2019 06:46am
Quote (-joey- @ 26 Nov 2019 15:42)
7-től van vérvétel. Megérkezek 6:50-re, 28-an vannak előttem. Mondom okj.
A fele nyugdíjas, nyilván nekik kurva fontos már hajnalban odamenni, nehogy a dolgozó ember időben végezzen.


Lol, ha holnap visszamennel akkor legalabb a nyuggerek fele day 2-n lenne mintha valami elbaszott fesztival lenne. Guaranteed.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 26 2019 06:56am
Quote (MarcusD @ 26 Nov 2019 13:20)
a roguelike bossokat meg lokarrt nem fogod facetankolni sok builddel, mélyebb SRokat meg literally semmivel. a nightblade buildek talán ilyenek ahol van 80 attack modifiered és csak tartod a bal klikket a bosson és spamolod a 2-3 spelledet off cd és azok healelnek eleget

a buildek nagyrésze amiket én toltam meg láttam h mások tolják azok inkább ilyen d3 style ahol a sebző spelljeiden azért van egy közepes cooldown ezért van időd kiteolni meg dodgeolni bőven


hat lokarrt vagy lenukeolod MAX 1 perc alatt, vagy az addok miatt eselyed sincs kb
eor karival probaltam lecsapni (200k dps), eselyem se volt, mert keves dps + leech = facetank off = megkevesebb dps, boss kb kiregenel.
mig puriferrel bealltam mint 1 fasz, es lottem amig nem halt meg, 1*1 add jott , talan 1* arrebb kellett mennem (masik karin meg szepen eljutottam a 4 addig a lassusag miatt, onnantol nem lesz kill)
ja , firestrike kari 80k dpst ir (netto faszsag, normal sr 1m+ nemesis bosson, lokarr ultimaten is marad belole vagy 200-250k lel)
eor karinal a 200k normalon igaz kb, lokarrnal a fele se maradt :DDD
mostmar sr boss roommal is basztak, nem stackelnek a bossok, cserebe inkabb AZONNAL radront az osszes, nem tudod egyesevel huzgalni oket, glhf 2-3 nemesisnel (purifier facetankolja azokat is sr75 normalon)

tessek : https://www.youtube.com/watch?v=tECVpidWSNw
enyem ofc joval lassabb volt, de nagyjabol ugyanezt csinaltam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2019 06:58am
Quote (-joey- @ 26 Nov 2019 07:42)
7-től van vérvétel. Megérkezek 6:50-re, 28-an vannak előttem. Mondom okj.
A fele nyugdíjas, nyilván nekik kurva fontos már hajnalban odamenni, nehogy a dolgozó ember időben végezzen.


Jól hallottam valaki a vizitdij bevezetését javasolta?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 26 2019 07:15am
Quote (josheide @ 26 Nov 2019 13:58)
Jól hallottam valaki a vizitdij bevezetését javasolta?


istenem de jó lenne
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378837893790379137924765Next
Add Reply New Topic New Poll