most jöttem az eredményhirdetésről, és jobb lett, mint amire számítottam.
angol 4, de minden más 5.
egy pici kellett volna a kitűnőhöz

holnap meg kapok majd valamit az évzárón, mert nekem lett a legjobb az évfolyamban :fuckyeah:
/e ezzel most már akkor hivatalosan is vége a cp érettségizik időszaknak. ezennel pedig megnyitom a kandó korszakot. ^^