d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1378737883789379037915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 23 2011 07:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jun 2011 14:06)
én bennem már béke és harmónia uralkodik!


bennem is mert mennek oda ahova valok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2011 09:17am
most jöttem az eredményhirdetésről, és jobb lett, mint amire számítottam.

angol 4, de minden más 5.

egy pici kellett volna a kitűnőhöz :( :) :( :)

holnap meg kapok majd valamit az évzárón, mert nekem lett a legjobb az évfolyamban :fuckyeah:

/e ezzel most már akkor hivatalosan is vége a cp érettségizik időszaknak. ezennel pedig megnyitom a kandó korszakot. ^^

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 23 2011 09:19am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 23 2011 09:19am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2011 17:17)
most jöttem az eredményhirdetésről, és jobb lett, mint amire számítottam.

angol 4, de minden más 5.

egy pici kellett volna a kitűnőhöz :( :) :( :)

holnap meg kapok majd valamit az évzárón, mert nekem lett a legjobb az évfolyamban :fuckyeah:


grat
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 23 2011 09:20am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Jun 2011 10:34)
na mondjuk pont ez a gondolkodás is elég káros - fizessenek meg érte, de én ne.

amúgy ma lett 5 éves az accom :santa:



:(


gz :) :cheers:

Quote (beni @ 23 Jun 2011 10:36)
Engem az zavar nagyon, hogy baromi sok képzés elavult, mert az oktatóknak nem érdekük fejlődni a világgal, átírni a régi előadásokat, variálni a tanóra menetét, mert azzal csak a meló van. Egy csomó szakirány csak fel van töltve olyan tárgyakkal, ami egyáltalán nincs adaptálva a szakhoz.

Ha van egy mesterképzés (legyen egészségügyi gazdaságtan) akkor miért alap szociológia, alap vállalatgazdaságtan, bevezetés a kommunikációba, stb órákkal van feltöltve a tanrend? Mert azon nem kell változtatni semmit, csak áthívják Bélát, aki ezt az anyagot adja le 10 éve és itt is ledarálja. Viszont rohadtul lehetne olyan vállgazdot tartani, ami kizárólag a gyógyszercégek sajátos vonásaival foglalkozik, vagy olyan kommunikációt tartani, ami orvos-beteg kapcsolatot, etikai megfontolásokat vesz terítékre és esetleg esettanulmányokat operál. Mivel neked ingyen van ezért leszarod, hogy mit adnak le, csak legyen meg a papír. De ha fizetni kéne érte, akkor hőböröghetnél, hogy miért egy könyvre építik a tananyagot és miért nem kapsz szintetizált információ-eszenciát.

Át van baszva a diák, mert ül az iskolapadban 5 évig és nem igazán fog érteni semmihez. Át van baszva a szülő aki azt hiszi, hogy a kisfia megfeszülve küzd az egyetemen (oké, hogy vannak ilyen helyek de azért nem ez az általános a felsőoktatásra).
Át van baszva az állam, aki azt hiszi, hogy nyomja a pénzt az oktatásba és onnan majd jön ki a sok magasan képzett államférfi. Mindenkit átcsesz a rendszer.


ez engem is nagyon zavar

Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2011 17:17)
most jöttem az eredményhirdetésről, és jobb lett, mint amire számítottam.

angol 4, de minden más 5.

egy pici kellett volna a kitűnőhöz :( :) :( :)

holnap meg kapok majd valamit az évzárón, mert nekem lett a legjobb az évfolyamban :fuckyeah:

/e ezzel most már akkor hivatalosan is vége a cp érettségizik időszaknak. ezennel pedig megnyitom a kandó korszakot. ^^


gzgzgzgzgz :)

/
a halálbüntetést én is visszaállítanám, de erről már kifejtettem a véleményem juhász topikjában, mikor linkelte a texasiakat

This post was edited by zsansaccount on Jun 23 2011 09:22am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 09:21am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 23 2011 04:17pm)
most jöttem az eredményhirdetésről, és jobb lett, mint amire számítottam.

angol 4, de minden más 5.

egy pici kellett volna a kitűnőhöz :( :) :( :)

holnap meg kapok majd valamit az évzárón, mert nekem lett a legjobb az évfolyamban :fuckyeah:

/e ezzel most már akkor hivatalosan is vége a cp érettségizik időszaknak. ezennel pedig megnyitom a kandó korszakot. ^^


gz :) kár az angol 4-esért de oda se neki
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 23 2011 09:24am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 23 2011 03:17pm)
most jöttem az eredményhirdetésről, és jobb lett, mint amire számítottam.

angol 4, de minden más 5.

egy pici kellett volna a kitűnőhöz :( :) :( :)

holnap meg kapok majd valamit az évzárón, mert nekem lett a legjobb az évfolyamban :fuckyeah:

/e ezzel most már akkor hivatalosan is vége a cp érettségizik időszaknak. ezennel pedig megnyitom a kandó korszakot. ^^


eltöröm a gerinced ha tényleg topicokat fogsz rola nyitni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2011 09:27am
én kíváncsian várom a beszámolókat a kandóról cp!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 23 2011 09:27am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 23 2011 03:27pm)
én kíváncsian várom a beszámolókat a kandóról cp!


anyádat
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 23 2011 09:29am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 23 2011 04:17pm)
most jöttem az eredményhirdetésről, és jobb lett, mint amire számítottam.

angol 4, de minden más 5.

egy pici kellett volna a kitűnőhöz :( :) :( :)

holnap meg kapok majd valamit az évzárón, mert nekem lett a legjobb az évfolyamban :fuckyeah:

/e ezzel most már akkor hivatalosan is vége a cp érettségizik időszaknak. ezennel pedig megnyitom a kandó korszakot. ^^


javíts angolból legközelebb, amúgy gz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2011 09:32am
Quote (sylke @ 23 Jun 2011 17:24)
eltöröm a gerinced ha tényleg topicokat fogsz rola nyitni


Go Back To Magyar Topic List
Prev1378737883789379037915001Next
Closed New Topic New Poll