Quote (-joey- @ 25 Nov 2019 23:35)
Ma derült ki, orvos szerint még az elején vagyok, úgyhogy írt fel 800mg aciklovirt, toljam napi 5x, meg ilyen cink-oxidos szart ecsetelni.
A hónom alatt meg a mellkasomon jött ki 4 ilyen nagy vörös szar pénteken, vasárnap meg már fájt a legkisebb mozgásra is.
Pont jó időzítés, szerdán utazok ki 3 napra Prágába.
Igyal sok folyadekot mert az ecseteles nagyon kiszarit, amikor en gyerek voltam es baranyhimlos voltam akkor annyira kiszaradtam az ecsetelos szarsagtol hogy infuziora kotottek 3 napra.
Gl, 2-3 nap alatt talan lemegy annyira hogy ne legyen szenvedes a letezes.