d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1378637873788378937904765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2019 07:48am
Quote (-joey- @ 25 Nov 2019 14:38)
Övsömöröm van, bassza meg.


elkaptad amikor lehugyoztal 1 csovest a vonaton (ofc kozben kevertet iszogattal)
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Nov 25 2019 07:48am
Quote (-joey- @ Nov 25 2019 02:38pm)
Övsömöröm van, bassza meg.


Nekem psoriasisom van az se jobb

Rohad a fejem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 25 2019 08:22am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 25 2019 02:48pm)
elkaptad amikor lehugyoztal 1 csovest a vonaton (ofc kozben kevertet iszogattal)


Hogy egy kis plot twist is legyen a történetben: a csöves a húsz évvel későbbi időutazó énem volt.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 25 2019 08:27am
Quote (Sorvatkutyuska @ Nov 25 2019 02:48pm)
Nekem psoriasisom van az se jobb

Rohad a fejem


nekem apamnak van pikkelysömöre (fejen, egesz hatan, karjan), remelem en nem öröklöm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2019 09:01am
Quote (-joey- @ 25 Nov 2019 15:22)
Hogy egy kis plot twist is legyen a történetben: a csöves a húsz évvel későbbi időutazó énem volt.


az mar nem semmi
akkor megkoszonted magadnak ?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 25 2019 09:10am
Quote (-joey- @ 25 Nov 2019 21:38)
Övsömöröm van, bassza meg.


Az nice, akkor most ecseteled magad meg tolod az immunerositot?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 25 2019 09:27am
Quote (Sorvatkutyuska @ 25 Nov 2019 14:46)
Akkor miert nem mondod anyunak h figy, ha te ugy latod en nem vagyok kolker akkor itt a kepem mutasd meg neki es ha neki is tetszik akkor elviszed randizni

Aztan ha a csaj gagyi akkor ugyis lerazza anyut mert h rz gaz es akkor talan beken hagy

Btw Vilaglegszebb zoldszemu szőke raszta csaj ugy elottem a villamoson full drool


Ok
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 25 2019 09:35am
Quote (Smat @ Nov 25 2019 04:10pm)
Az nice, akkor most ecseteled magad meg tolod az immunerositot?


Ma derült ki, orvos szerint még az elején vagyok, úgyhogy írt fel 800mg aciklovirt, toljam napi 5x, meg ilyen cink-oxidos szart ecsetelni.
A hónom alatt meg a mellkasomon jött ki 4 ilyen nagy vörös szar pénteken, vasárnap meg már fájt a legkisebb mozgásra is.

Pont jó időzítés, szerdán utazok ki 3 napra Prágába.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 25 2019 09:44am
Quote (-joey- @ 25 Nov 2019 23:35)
Ma derült ki, orvos szerint még az elején vagyok, úgyhogy írt fel 800mg aciklovirt, toljam napi 5x, meg ilyen cink-oxidos szart ecsetelni.
A hónom alatt meg a mellkasomon jött ki 4 ilyen nagy vörös szar pénteken, vasárnap meg már fájt a legkisebb mozgásra is.

Pont jó időzítés, szerdán utazok ki 3 napra Prágába.


Igyal sok folyadekot mert az ecseteles nagyon kiszarit, amikor en gyerek voltam es baranyhimlos voltam akkor annyira kiszaradtam az ecsetelos szarsagtol hogy infuziora kotottek 3 napra.

Gl, 2-3 nap alatt talan lemegy annyira hogy ne legyen szenvedes a letezes.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Nov 25 2019 11:13am
Quote (Smat @ 25 Nov 2019 16:44)
Igyal sok kevertet mert az ecseteles nagyon kiszarit, amikor en gyerek voltam es baranyhimlos voltam akkor annyira kiszaradtam az ecsetelos szarsagtol hogy infuziora kotottek 3 napra.

Gl, 2-3 nap alatt talan lemegy annyira hogy ne legyen szenvedes a letezes.


szivesen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378637873788378937904765Next
Add Reply New Topic New Poll