Quote (A122 @ Jun 23 2011 01:41pm)
ha dolgoznak akkor is pénzbe kerülnek, nem tudja megtermelni a tartási költségeit, a BV mindenhogyan veszteséges üzem
nyilván nem azt mondom, hogy a büntetés végrehajtás lesz Magyarország GDP húzóágazata, de az előállított anyagi javaktól függetlenül "megdolgozik" az eltartásáért és nem csak bámul ki a fejéből a cellában
szerintem ez végső soron az ő érdeke is, nem csak az államé