d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1378637873788378937905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2011 06:49am
Quote (Inakwo @ 23 Jun 2011 12:50)
és? kinem szarja le, ott kéne bent megrohadnia... viz meg száraz kenyeret az ilyennek
meg dolgoztatni a kőbányában...


this
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 23 2011 06:51am
Quote (Inakwo @ 23 Jun 2011 16:50)
és? kinem szarja le, ott kéne bent megrohadnia... viz meg száraz kenyeret az ilyennek
meg dolgoztatni a kőbányában...


Nincs elég kőbányánk.

Quote (Genthor @ 23 Jun 2011 17:48)
Egy golyó olcsóbb, minthogy az én adómból tartsák el évtizedekig.

Halálbüntetés agya visa.


Nem, Amerikában ~1 millió dollár egy embert halálra ítélni. Baszotthosszú bírósági procedúra.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2011 06:52am
Quote (josheide @ 23 Jun 2011 13:51)
Nincs elég kőbányánk.



Nem, Amerikában ~1 millió dollár egy embert halálra ítélni. Baszotthosszú bírósági procedúra.


önbíráskodás>>>
kevés dolog gyorsabb mint egy szép 9mm-es
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 23 2011 06:53am
Meg eleve is komplikált a halálbüntetés manapság. Talán az volna megoldás hogy a tényleg szemét elvetemült gyilkosokat olyan fegyházba zárni ami ilyen haláltábor feeling, szóval tényleg kurva szar. De halálbüntetést morálisan se támogatom.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 23 2011 06:53am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jun 2011 13:52)
önbíráskodás>>>
kevés dolog gyorsabb mint egy szép 9mm-es



az a baj hogy egy golyo tul emberséges
pont most olvastam egy két finom középkori kinzo modszert, na azokbol lehetne válogatni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 06:55am
Quote (A122 @ Jun 23 2011 01:41pm)
ha dolgoznak akkor is pénzbe kerülnek, nem tudja megtermelni a tartási költségeit, a BV mindenhogyan veszteséges üzem


nyilván nem azt mondom, hogy a büntetés végrehajtás lesz Magyarország GDP húzóágazata, de az előállított anyagi javaktól függetlenül "megdolgozik" az eltartásáért és nem csak bámul ki a fejéből a cellában

szerintem ez végső soron az ő érdeke is, nem csak az államé
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2011 07:00am
Quote (Inakwo @ 23 Jun 2011 13:53)
az a baj hogy egy golyo tul emberséges
pont most olvastam egy két finom középkori kinzo modszert, na azokbol lehetne válogatni


ezt viszont már nem támogatom.
bőven elég ha lelövik, azért maradjunk emberek szerintem^^
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 23 2011 07:01am
Quote (ElCapitano @ Jun 23 2011 01:53pm)
Meg eleve is komplikált a halálbüntetés manapság. Talán az volna megoldás hogy a tényleg szemét elvetemült gyilkosokat olyan fegyházba zárni ami ilyen haláltábor feeling, szóval tényleg kurva szar. De halálbüntetést morálisan se támogatom.


sztem ott áll vagy bukik a dolgo, hogy embernek lehet-e tekinteni a gyilkost pl.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 07:01am


hátha ez kivált valami peace érzést
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2011 07:06am
Quote (beni @ 23 Jun 2011 14:01)
http://www.youtube.com/watch?v=jMDd-V4zxI4

hátha ez kivált valami peace érzést


én bennem már béke és harmónia uralkodik!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378637873788378937905001Next
Closed New Topic New Poll