Quote (beni @ Jun 23 2011 01:20pm)
én azt nem tartom jó ötletnek például, hogy berakjuk egy cellába és ott csücsülhet évekig, hogy aztán egy roncsként jöjjön ki esetleg végérvényesen betokozódjon egy alvilági csoportba
én tuti hogy keményen dolgoztatnám őket, nem a kicsinyes bosszúvágytól vezérelve, hanem a személyiségfejlesztés egyik módszerét látva a dologban
ráadásul valahol nem fair ráerőlteti a társadalomra ezek eltartását ... dolgozzon meg szépen a kajáért
ha dolgoznak akkor is pénzbe kerülnek, nem tudja megtermelni a tartási költségeit, a BV mindenhogyan veszteséges üzem
Quote
A Jobbik által sokat emlegetett önfenntartó börtönökhöz az kéne, hogy minden rab keressen 200 ezer forintot, amire a jelenlegi helyzetben semmi esély. A dolgozó rabok szerint még szemetet válogatni is jobb, mint a rácsok mögött ülni, a 23 ezer forint pedig nem sok, de legalább cigire futja belőle.
az más kérdés, hogy mennyiben segíti őket a munka, ebből a szempontból ez szerintem is mindenképpen járható út