d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1378537863787378837895001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 23 2011 05:50am
Quote (A122 @ 23 Jun 2011 12:48)
van tényleges életfogyt is

egyébként ez egy nagyon durva büntetés, gondolj bele mondjuk 30 évig nem látsz mást csak a celládat meg esetleg az udvart vagy a helyet ahol dolgozol (börtönben)



és? kinem szarja le, ott kéne bent megrohadnia... viz meg száraz kenyeret az ilyennek
meg dolgoztatni a kőbányában...
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 23 2011 05:57am
Quote (Inakwo @ Jun 23 2011 12:50pm)
és? kinem szarja le, ott kéne bent megrohadnia... viz meg száraz kenyeret az ilyennek
meg dolgoztatni a kőbányában...


rendben
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 06:00am
Quote (A122 @ Jun 23 2011 12:48pm)
van tényleges életfogyt is

egyébként ez egy nagyon durva büntetés, gondolj bele mondjuk 30 évig nem látsz mást csak a celládat meg esetleg az udvart vagy a helyet ahol dolgozol (börtönben)


nekem is mindig bajom van a börtönbüntetéssel úgy általában, de számomra is nagyon érdekes módon nem tudnám most megfogalmazni, holott már ezerszer kifejtettem
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 23 2011 06:01am
Quote (A122 @ 23 Jun 2011 12:57)
rendben


miért szerinted nem?
nézd meg ezt a videot ha nem láttad

http://www.youtube.com/watch?v=bB6-ppUTOtE

amugy nem konkrétan csak ezekre célzok hanem minden hasonlo köcsögre

komolyan nézd meg a beszélgetést, kinyilik a bicska az ember zsebében
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 23 2011 06:08am
Quote (Inakwo @ Jun 23 2011 01:01pm)
miért szerinted nem?
nézd meg ezt a videot ha nem láttad

http://www.youtube.com/watch?v=bB6-ppUTOtE

amugy nem konkrétan csak ezekre célzok hanem minden hasonlo köcsögre

komolyan nézd meg a beszélgetést, kinyilik a bicska az ember zsebében


azt mondom ezeket el kell különíteni a társadalomtól valahogyan
és úgy tűnik ez a legjobb módszer amit jelenleg ismerünk
ha lenne valami orvosi "személyiségjavító" beavatkozás, lehet azt támogatnám, bár nyilván ez is etikai kérdéseket vetne fel
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 23 2011 06:11am
Quote (A122 @ 23 Jun 2011 13:08)
azt mondom ezeket el kell különíteni a társadalomtól valahogyan
és úgy tűnik ez a legjobb módszer amit jelenleg ismerünk
ha lenne valami orvosi "személyiségjavító" beavatkozás, lehet azt támogatnám, bár nyilván ez is etikai kérdéseket vetne fel



mindentől függetlenül szánja rá mindenki azt a kis időt hogy megnézze ezt a videot
vagy legalább nézzen bele
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 06:20am
Quote (A122 @ Jun 23 2011 01:08pm)
azt mondom ezeket el kell különíteni a társadalomtól valahogyan
és úgy tűnik ez a legjobb módszer amit jelenleg ismerünk
ha lenne valami orvosi "személyiségjavító" beavatkozás, lehet azt támogatnám, bár nyilván ez is etikai kérdéseket vetne fel


én azt nem tartom jó ötletnek például, hogy berakjuk egy cellába és ott csücsülhet évekig, hogy aztán egy roncsként jöjjön ki esetleg végérvényesen betokozódjon egy alvilági csoportba

én tuti hogy keményen dolgoztatnám őket, nem a kicsinyes bosszúvágytól vezérelve, hanem a személyiségfejlesztés egyik módszerét látva a dologban

ráadásul valahol nem fair ráerőlteti a társadalomra ezek eltartását ... dolgozzon meg szépen a kajáért
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 23 2011 06:41am
Quote (beni @ Jun 23 2011 01:20pm)
én azt nem tartom jó ötletnek például, hogy berakjuk egy cellába és ott csücsülhet évekig, hogy aztán egy roncsként jöjjön ki esetleg végérvényesen betokozódjon egy alvilági csoportba

én tuti hogy keményen dolgoztatnám őket, nem a kicsinyes bosszúvágytól vezérelve, hanem a személyiségfejlesztés egyik módszerét látva a dologban

ráadásul valahol nem fair ráerőlteti a társadalomra ezek eltartását ... dolgozzon meg szépen a kajáért


ha dolgoznak akkor is pénzbe kerülnek, nem tudja megtermelni a tartási költségeit, a BV mindenhogyan veszteséges üzem

Quote
A Jobbik által sokat emlegetett önfenntartó börtönökhöz az kéne, hogy minden rab keressen 200 ezer forintot, amire a jelenlegi helyzetben semmi esély. A dolgozó rabok szerint még szemetet válogatni is jobb, mint a rácsok mögött ülni, a 23 ezer forint pedig nem sok, de legalább cigire futja belőle.


az más kérdés, hogy mennyiben segíti őket a munka, ebből a szempontból ez szerintem is mindenképpen járható út
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 23 2011 06:45am
Quote (A122 @ 23 Jun 2011 13:41)
ha dolgoznak akkor is pénzbe kerülnek, nem tudja megtermelni a tartási költségeit, a BV mindenhogyan veszteséges üzem



az más kérdés, hogy mennyiben segíti őket a munka, ebből a szempontból ez szerintem is mindenképpen járható út



eltértünk a tárgytol, ez az ember hidegvérrel 2x leszurt egy embert és majdnem nyomorékká tett másik kettőt az ilyen nehogy már még cigizgessen, johogy nem már kurvákat meg pizzát rendel telefonon
persze vannak olyanok akik esetleg bele eshetnének a fent emlitett esetbe
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 23 2011 06:48am
Egy golyó olcsóbb, minthogy az én adómból tartsák el évtizedekig.

Halálbüntetés agya visa.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378537863787378837895001Next
Closed New Topic New Poll