Quote (-joey- @ 24 Nov 2019 15:05)
Valamelyik szarfaszú már reportolta is.
Felnőtt a sub.
inkább mesélj nekem erről a 09-es mókáról!
Quote (Formee @ 24 Nov 2019 15:08)
Jó hát... belegondolva nem is értem mire gondoltam így utólag :c
naaa mind1 maximum meglesz életem első 10% warnja.
nem értem amúgy, hogy ami YT-n ok, az itt miért kérdőjeles egyáltalán.