Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2011 09:08)
sztem is legyen fizetős, amint elvégeztem

tény és való, hogy komoly minőségbeli javulást lehetne elérni, de előbb legyen meg a diplomám

én is azt mondom hogy lehet fizetős csak szerintem ez itt jelenleg Mo-on halott ügy
főleg aki pl nem akarja elhagyni az országot, mert nincsenek megfelelő munka helyek, a jobb állásokba kb kihalásos modon lehet bejutni
hitelt meg ilyen alapon mire vegyen fel az ember? persze ha megváltoznának az állapotok más lenne a leányzo fekvése, de ha ezt bevezetnék szerintem az első pár évfolyam éhen halna az adósok börtönében kb