d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1378437853786378737885001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 02:46am
Quote (Senee @ Jun 23 2011 09:40am)
hb bazuracc :)


this természetesen


newfag vagyok hozzá képest, de mázli, hogy csak a postcount számít B)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2011 02:54am
Quote (beni @ 23 Jun 2011 10:46)
this természetesen


newfag vagyok hozzá képest, de mázli, hogy csak a postcount számít  B)


nem baj, azt is behozom egyszer, ha addig élek is
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 02:56am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 23 2011 09:54am)
nem baj, azt is behozom egyszer, ha addig élek is


csak egy maradhat


Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 23 2011 03:47am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2011 09:08)
sztem is legyen fizetős, amint elvégeztem :)

tény és való, hogy komoly minőségbeli javulást lehetne elérni, de előbb legyen meg a diplomám :)



én is azt mondom hogy lehet fizetős csak szerintem ez itt jelenleg Mo-on halott ügy
főleg aki pl nem akarja elhagyni az országot, mert nincsenek megfelelő munka helyek, a jobb állásokba kb kihalásos modon lehet bejutni
hitelt meg ilyen alapon mire vegyen fel az ember? persze ha megváltoznának az állapotok más lenne a leányzo fekvése, de ha ezt bevezetnék szerintem az első pár évfolyam éhen halna az adósok börtönében kb
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 04:11am
Quote (Inakwo @ Jun 23 2011 10:47am)
én is azt mondom hogy lehet fizetős  csak szerintem ez itt jelenleg Mo-on halott ügy
főleg aki pl nem akarja elhagyni az országot, mert nincsenek megfelelő munka helyek, a jobb állásokba kb kihalásos modon lehet bejutni
hitelt meg ilyen alapon mire vegyen fel az ember? persze ha megváltoznának az állapotok más lenne a leányzo fekvése, de ha ezt bevezetnék szerintem az első pár évfolyam éhen halna az adósok börtönében kb


aki jól tanul az ingyen tanulhatna

aki meg az évfolyamátlag alatt végez magasan arra meg mire fel költsön az állam?

This post was edited by beni on Jun 23 2011 04:11am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 23 2011 04:15am
Quote (beni @ 23 Jun 2011 11:11)
aki jól tanul az ingyen tanulhatna

aki meg az évfolyamátlag alatt végez magasan arra meg mire fel költsön az állam?


persze ez igy jo, csak a teljes fizetős vagy 90%os fizetős kicsit sok

mondjuk amit irsz ugy jo, és még mellette megszüntettni egy pár intézményt és jo is lenne
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2011 05:02am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Jun 2011 09:42)


A tanácsvezető bíró hangsúlyozta, hogy az első- és a másodrendű vádlott az életfogytig tartó büntetéséből a legkorábban harminc év múlva bocsátható szabadlábra.
ez csak szerintem baromi szánalmas?
hogyha már egyszel életfogytot kapott akkor rohadjon meg a börtön mélyén
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 23 2011 05:04am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jun 2011 12:02)
A tanácsvezető bíró hangsúlyozta, hogy az első- és a másodrendű vádlott az életfogytig tartó büntetéséből a legkorábban harminc év múlva bocsátható szabadlábra.
ez csak szerintem baromi szánalmas?
hogyha már egyszel életfogytot kapott akkor rohadjon meg a börtön mélyén



ez igy van, és egy kibaszott patkány, jo helyen lesz ott

multkor láttam az interjut vele felháborito amit beszél...
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 23 2011 05:48am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 23 2011 12:02pm)
A tanácsvezető bíró hangsúlyozta, hogy az első- és a másodrendű vádlott az életfogytig tartó büntetéséből a legkorábban harminc év múlva bocsátható szabadlábra.
ez csak szerintem baromi szánalmas?
hogyha már egyszel életfogytot kapott akkor rohadjon meg a börtön mélyén


van tényleges életfogyt is

egyébként ez egy nagyon durva büntetés, gondolj bele mondjuk 30 évig nem látsz mást csak a celládat meg esetleg az udvart vagy a helyet ahol dolgozol (börtönben)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378437853786378737885001Next
Closed New Topic New Poll