d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1378237833784378537864765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 23 2019 09:23am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 23 2019 04:14pm)
semmire nem jó ám az :DDDD

max egy mk23 vagy egy ssx halk
http://www.youtube.com/watch?v=BGqEccVN9BI
dehát ez igy pl 200 euródba lenne és kb jövő ilyenkorra találnál el egy galambot vele :D


azert nem olyan nehez loni, nem kell hozza 5 ev egyetem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2019 09:26am
Quote (Taszilo.^ @ 23 Nov 2019 16:23)
azert nem olyan nehez loni, nem kell hozza 5 ev egyetem


en se biztos h tul jo rataval talalnek el galambokat _pisztollyal_ pedig 12+ eve csinalom (mondjuk nemtom hany meterre kene loni)
na meg egyebkent valszeg meg se doglenek tole csak leborulnak a farol

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 23 2019 09:26am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 23 2019 09:27am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 23 2019 04:14pm)
semmire nem jó ám az :DDDD

max egy mk23 vagy egy ssx halk
http://www.youtube.com/watch?v=BGqEccVN9BI
dehát ez igy pl 200 euródba lenne és kb jövő ilyenkorra találnál el egy galambot vele :D


ez zsír
semmi hangja nincs és nincsenek is olyan messze a galambok mint amennyire a csávó áll a videóban

az erkély meg olyan, hogy ha lekucorodok akkor meg pl nem is látnak az utcáról
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2019 09:31am
Quote (Senee @ 23 Nov 2019 16:27)
ez zsír
semmi hangja nincs és nincsenek is olyan messze a galambok mint amennyire a csávó áll a videóban

az erkély meg olyan, hogy ha lekucorodok akkor meg pl nem is látnak az utcáról


tovabbra sem ajanlom ezt a megoldast mert szerintem megbaszhatnak erte meg veszelyes is lehet + szerintem nem doglik ettol meg egy galamb max valami csinosabb snipertol (de az meg mar aztan tenyleg overkill arban ezert)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 23 2019 09:32am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 23 2019 04:31pm)
tovabbra sem ajanlom ezt a megoldast mert szerintem megbaszhatnak erte meg veszelyes is lehet + szerintem nem doglik ettol meg egy galamb max valami csinosabb snipertol (de az meg mar aztan tenyleg overkill arban ezert)


nem akarom amúgy, hogy meghaljanak; csak érezzék a törődést
mivel a hangos tapsra már nem reagálnak (eleinte attól is megijedtek)

ekkora amúgy a távolság, a ház tetejének szélére állnak ki és onnan figyelik mikor lehet jönni szarni az erkélyre

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 23 2019 09:47am
Quote (Senee @ 23 Nov 2019 16:32)
nem akarom amúgy, hogy meghaljanak; csak érezzék a törődést
mivel a hangos tapsra már nem reagálnak (eleinte attól is megijedtek)

ekkora amúgy a távolság, a ház tetejének szélére állnak ki és onnan figyelik mikor lehet jönni szarni az erkélyre

https://i.imgur.com/B8X76lv.jpg


hat ahhoz azert gyakorolni kell. ha nincs hangja, akkor le fogja szarni. el kell talalni, akkor jo
de ha vki eszreveszi, az szarul is vegzodhet

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 23 2019 09:48am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2019 09:48am
Quote (Senee @ 23 Nov 2019 16:32)
nem akarom amúgy, hogy meghaljanak; csak érezzék a törődést
mivel a hangos tapsra már nem reagálnak (eleinte attól is megijedtek)

ekkora amúgy a távolság, a ház tetejének szélére állnak ki és onnan figyelik mikor lehet jönni szarni az erkélyre

https://i.imgur.com/B8X76lv.jpg


hát ez egy jó 20 méternek tűnik?
az elég sok azért egy galamb méretű célpontra pisztollyal :D
mondjuk elrepülni már attól is elfognak ha mellélősz végülis
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 23 Nov 2019 16:47)
hat ahhoz azert gyakorolni kell. ha nincs hangja, akkor le fogja szarni. el kell talalni, akkor jo
de ha vki eszreveszi, az szarul is vegzodhet


azert azt erzekeled ahogy elsuvit melletted a golyo attol, hogy a torkolatnak nincs hangja

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 23 2019 09:49am
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Nov 23 2019 10:07am
olvastam sokat meg neztem teszteket
vegul erre esett a valasztasom

https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-pro

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 23 2019 10:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Nov 2019 16:48)
hát ez egy jó 20 méternek tűnik?
az elég sok azért egy galamb méretű célpontra pisztollyal :D
mondjuk elrepülni már attól is elfognak ha mellélősz végülis


azert azt erzekeled ahogy elsuvit melletted a golyo attol, hogy a torkolatnak nincs hangja


ja, aztan ahhoz is hozzaszokik, mint a tapsolashoz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 23 2019 10:16am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 23 2019 05:08pm)
ja, aztan ahhoz is hozzaszokik, mint a tapsolashoz


egy év múlva meg már a kézigránátokat kell rendeljem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378237833784378537864765Next
Add Reply New Topic New Poll