d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1378237833784378537865001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 22 2011 05:35pm
Quote (beni @ 23 Jun 2011 01:18)
az hogy közgazdász vagyok nem jelenti azt, hogy mindenhez értek

az oktatásügy is olyan speciális terület, mintha egy gépésznek beszélnél a hídépítésről. Mérnök-mérnök de nem ugyanaz. Szóval van véleményem a témáról, de nem gondolom megalapozottabb, mint a tiédet, csak én egyszerű képletnek látom a dolgot.

Kereslet - kínálat fontos szerepet játszik. Ha mindenki elmegy főiskolára/egyetemre, csak mert ingyen van és közben kurva sokat lehet bulizni akkor a munkaerőpiac is azokat fogja felszívni egy csomó helyre, akik a legkevesebbet kérik = leértékelődik az egész. Amellett pedig csomó fölösleges képzésre kidobunk pénzt, ami vagy színvonaltalan vagy/és a végzés után szükségtelen az elvégzett melóhoz ...

kicsit csapongok, de nincs kedvem most újra rendszerezett formában leírni


semmi gond, értem. a közgazdászt meg úgy írtam, h a gazdasághoz közelebb állsz, mint én az fix. viszont franc tudja, h MO képes lenne így átállni és az emberek negatív attitűdje és - hmm nevezzük - általános gonoszsága és kapzsisága képes lenne-e úgy megváltozni, h ne csak a saját érdekeiket keressék, hanem észrevegyék azt, h ha többet ADOK, akkor többet is KAPOK.
láttam a példát, amit írtál tominak, azt itthon nehezen tudom elképzelni, mindenki annyira takargatja az utolsó fillérjeit is.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 22 2011 07:12pm
unatkozom :<
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 22 2011 07:13pm
Quote (Anamy @ Jun 23 2011 03:12am)
unatkozom :<


én is
ladder slasherezni akartam, de 101 emberből senki sincs a szintemen :c
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 22 2011 07:14pm
Quote (cowding @ 23 Jun 2011 03:13)
én is
ladder slasherezni akartam, de 101 emberből senki sincs a szintemen :c


émmeg lolozni
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 22 2011 07:16pm
Quote (zsansaccount @ Jun 23 2011 03:14am)
émmeg lolozni


Na tökéletesen fut
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Jun 22 2011 07:18pm
Quote (cowding @ Jun 23 2011 02:13am)
én is
ladder slasherezni akartam, de 101 emberből senki sincs a szintemen :c


lvl?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 22 2011 07:23pm
Quote (cowding @ 23 Jun 2011 03:16)
Na tökéletesen fut


yy most láttam én is, feedelek egyet lefekvés előtt

ololololol 1,5 perces sor, de sor!!!

This post was edited by zsansaccount on Jun 22 2011 07:23pm
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 22 2011 07:37pm
Quote (cowding @ 23 Jun 2011 03:13)
én is
ladder slasherezni akartam, de 101 emberből senki sincs a szintemen :c


gyere diablózni!
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 22 2011 07:55pm
Quote (Puppet @ Jun 23 2011 03:18am)
lvl?


1-10
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 22 2011 08:47pm
alszik mindenki?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378237833784378537865001Next
Closed New Topic New Poll